کدخبر:
223677
تاریخ انتشار:
۱۸ آذر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سیر یک تحول؛ از کوچکی نژاد تا جعفرزاده!

خزر: به رسم مالوف، گمانه زنی هایی از نقش نمایندگان در انتصاب ریز و درشت استان در رسانه ها و افکار عمومی مطرح و از همین رو برخی معتقد بودند که جبار کوچکی نژاد، نماینده اصولگرای مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از جمله حامیان پریسا کرمی برای انتصاب او در راس کل کتابخانه های عمومی استان گیلان بوده است.

به گزارش خزرآنلاین، دی ماه 97 بود که پریسا کرمی به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان منصوب شد. وی پیش از این به مدت 5 ماه سرپرستی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان را عهده دار بود. کرمی در حالی جایگزین هادی نوری در راس این اداره کل شد که مدیرکل پیشین کتابخانه های عمومی استان گیلان، یکی از معدود فعالان سیاسی صرفا اعتدالگرا در استان به شمار می رفت. 

به رسم مالوف، گمانه زنی هایی از نقش نمایندگان در انتصاب ریز و درشت استان در رسانه ها و افکار عمومی مطرح و از همین رو برخی معتقد بودند که جبار کوچکی نژاد، نماینده اصولگرای مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از جمله حامیان پریسا کرمی برای انتصاب او در راس کل کتابخانه های عمومی استان گیلان بوده است. ادعایی که اگرچه خزرآنلاین مستقلا قادر به تایید آن نیست اما حضور کوچکی نژاد در اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان و دیدارش با کرمی آن هم در اولین ماه های حضور وی در راس اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، احتمال صحت این ادعا را قوت می بخشد. 

اگرچه گزارش کامل این دیدار را می توان با جستجوی ساده ای در پورتال اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان یافت (اینجا را ببینید) اما جستجوی نام دیگر نماینده رشت یعنی غلامعلی جعفرزاده در پورتال اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به موارد مشابه منجر نمی شود.

به شکل قابل تاملی، بیشتر اخبار منتشرشده مرتبط با غلامعلی جعفرزاده در پورتال اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مربوط به دوره مدیرکلی امیر محمدپور بر این اداره و تعداد انگشت شماری هم مربوط به دوران مدیرکلی هادی نوری بر راس اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان است و کلا جستجوها در پورتال اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برای یافتن خبر یا حتی تصویری که بیانگر حضور جعفرزاده در اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در زمان تصدی پریسا کرمی بر این اداره کل باشد، به نتیجه ای ختم نمی شود. 

بی تردید جعفرزاده در بازدید و سرکشی از ادارات مختلف و دیدار با مدیران و مسئولان استانی، یکی از فعال ترین نمایندگان گیلان است و لذا اگر بتوان پذیرفت که او از زمان تصدی کرمی بر راس اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان تا کنون، هیچ دیدار و سرکشی از این اداره کل نداشته است، این را می توان نشانه دیگری برای افزایش احتمال درستی همان ادعای پیشین دانست. 

با این حال، کانال تلگرامی منتسب به پایگاه خبری گیلانستان از رسانه های نزدیک به جریان اصولگرایی، با انتشار تصویر زیر مدعی شده است که پریسا کرمی در اجتماع هواداران غلامعلی جعفرزاده حضور داشته است. بنا بر ادعای این پایگاه خبری، جعفرزاده قبل از حضور در فرمانداری برای ثبت نام انتخابات آتی مجلس، ابتدا در گلزار شهدای رشت حضور می یابد و کرمی هم در بین حاضران در گلزار شهدا بوده است. ادعایی که اگرچه خزرآنلاین مستقلا قادر به تایید آن نیست اما در صورت صحت تنها یک سوال را به ذهن متبادر می کند. سیر این تحول از اصولگرایی به اصلاح طلبی، از کوچکی نژاد به جعفرزاده چگونه و چرا بوده است؟
سیر یک تحول؛ از کوچکی نژاد تا جعفرزاده!
#پریسا کرمی #اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223677 1