کدخبر:
223731
تاریخ انتشار:
۲۱ آذر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهر لنگرود مطرح شد؛ طرح های پیشنهادی ساماندهی جهت کاهش ترافیک در نقاط پر تردد

خزر: جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهر لنگرود به ریاست شهردار "سید مهدی رجایی" و با حضور رئیس پلیس راهور ، قائم مقام شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر و کارشناسان مربوطه عصر روز چهارشنبه 20 آذر ماه ۹۸ در دفتر شهردار برگزار گردید.

به گزارش خزرآنلاین، در این جلسه شهردار لنگرود با اشاره به ترافیک بالای میدان شهید املاکی بعد از باز شدن مسیر کنار گذر (بویژه در ایام تعطیلات) گفت : بحث ترافیک شهر لنگرود از جمله موضوعاتی است که تدبیر و باز گردن گره آن به تلاش و مشارکت همه کارشناسان و مسئولین مربوطه مرتبط بوده و ما نیز با تمام توان آمادگی هرگونه همکاری در مدیریت بهینه این پروژه را داریم.

سید مهدی رجایی سپس اقدامات تاثیر گذار و طرح های پیشنهادی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را جهت ساماندهی و کاهش ترافیک در نقاطی همچون میدان شهید املاکی و میدان بسیج مطرح نمود و جهت بررسی جوانب امر و چگونگی اجرای بهتر آن از اعضای حاضر در جلسه خواست تا دیدگاه های کارشناسی خویش را ارائه نمایند تا با جمع بندی نظرات به خروجی مناسبی دست یابیم و از ماحصل آن ، شهروندان عزیز لنگرودی و مسافرین عبوری، بزودی شاهد کاهش ترافیک ، بویژه در داخل شهر و مسیر خیابان آزادی (اطراف میدان بسیج) باشند .

مهندس حسن دوست (نائب رئیس شورای اسلامی شهر) : پارک دوبله خودروها در سطح شهر ، بخصوص در ساعات اوج ترافیک ، مورد اعتراض شهروندان لنگرودی است

حمل خودروهای متخلف با جرثقیل به پارکینگ ، اولین اقدام بازدارنده جهت ساماندهی این مشکل می باشد.


مهندس کامکار (سخنگوی شورای اسلامی شهر) : متاسفانه بعضا ایستگاه های تاکسی شهری ، تبدیل به پارکینگ تاکسی ها شده و درخواست شهروندان لنگرودی ، افزایش تعداد تاکسی های گردشی و کاهش حضور تاکسی ها در ایستگاه ها و عدم پارک ایشان در خارج از فضای خط کشی شده است.

ساماندهی وضعیت پارک خودروها در جلوی نمایشگاه های اتومبیل که عملا در پیاده روهایی که به تازگی بهسازی شده ، خودروها را پارک می کنند و ایضاً اتخاذ تدبیری در خصوص پارک خودروهای کسبه در مسیر کوچه فرید تا میدان اصلی شهر ، مورد مطالبه شورای اسلامی شهر است.

در ساعات اوج ترافیک و تعطیلی مدارس در نقاطی همچون میدان آیت الله شمس لنگرودی و میدان جنب باغ ملی ، گره ترافیکی به وجود می آید. سازمان حمل و نقل شهرداری جهت رنگ آمیزی ایستگاه های تاکسی ، نصب جداکننده ها و مدیریت ایستگاه موتورسیکلت در میدان اصلی شهر با هماهنگی پلیس راهور اقدامات لازم را معمول دارد.

در این جلسه همچنین پیرامون موضوعاتی از قبیل : همکاری شورای ترافیک جهت ساماندهی میدان امام حسن مجتبی(ع) و جابجایی تابلوهای خطی و نصب چراغ چشمک زن میدان شهید املاکی نیز هم اندیشی و تبادل نظر صورت گرفت .
در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهر لنگرود مطرح شد؛ طرح های پیشنهادی ساماندهی جهت کاهش ترافیک در نقاط پر تردد
# جلسه شورای لنگرود #شورای هماهنگی ترافیک #شهر لنگرود


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223731 1