کدخبر:
223773
تاریخ انتشار:
۲۴ آذر ۹۸
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تغییر مواضع نماینده فومن در نزدیکی انتخابات!

خزر: نکته قابل تامل در اظهارات افتخاری اینست که وی در حالی این روزها در نقش یک منتقد برجام به انتقاد از سیاست های دولت در این خصوص می پردازد که پیش تر در تذکر شفاهی در جلسه علنی مجلس، با حمایت از برجام گفته بود: برجام فرصتی شد برای اثبات حقانیت ایران و انزوای آمریکا و صهیونیسم، این انزوا در سخنان ترامپ در سازمان ملل، عینیت یافت. وی همچنین از رییس جمهور به دلیل مواضعش در سازمان ملل تشکر کرد. (اینجا را بخوانید)

به گزارش خزرآنلاین، محمدمهدی افتخاری در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با انتقاد از دولت گفت: دولت با شعارهای سیاسی و نه برنامه محوری نتوانست بر مشکلات اساسی خود فائق آید و نگاهش را به بیرون مرزها دوخته و عملکرد خود را به همکاری و همراهی دیگر دول گره زده و در نتیجه برجام و فرجام برای او از غم نان مردم مهم تر شده است.

وی همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود افزود: سران قوا بدون اطلاع مجلس نسبت به گرانی بنزین تصمیم گرفته اند، تصمیمی بی مهابا و ناپخته که کشور را در جایی قرارداد تا مقام معظم رهبری برای جلوگیری از تزلزل نظام تصمیم گیری، مجبور شدند از آنها و تصمیم آنها حمایت کنند تا تبعات جبران ناپذیر این تصمیم دامن کشور را نگیرد. (مشروح اظهارات افتخاری را از اینجا بخوانید)

نکته قابل تامل در اظهارات افتخاری اینست که وی در حالی این روزها در نقش یک منتقد برجام به انتقاد از سیاست های دولت در این خصوص می پردازد که پیش تر در تذکر شفاهی در جلسه علنی مجلس، با حمایت از برجام گفته بود: برجام فرصتی شد برای اثبات حقانیت ایران و انزوای آمریکا و صهیونیسم، این انزوا در سخنان ترامپ در سازمان ملل، عینیت یافت. وی همچنین از رییس جمهور به دلیل مواضعش در سازمان ملل تشکر کرد. (اینجا را بخوانید)

افتخاری همچنین در حالی تصمیم سران قوا در خصوص گرانی بنزین بدون اطلاع مجلس را تصمیمی بی مهابا و ناپخته خواند که نامش در زیر نامه استیضاح وزیر کشور به چشم نمی خورد! استیضاحی که دقیقاَ حول همین موضوع و در اعتراض به شیوه گرانی بنزین و عدم اطلاع رسانی درست در خصوص آن پی ریزی شده است. (اینجا را بخوانید)

 
تغییر مواضع نماینده فومن در نزدیکی انتخابات!
#افتخاری نماینده فومن #مواضع نماینده فومن


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
حمید
به موضع گیری جناب آقای افتخاری عزیز و بزرگوار نمی شود ایراد وارد کرد ماهیت انتخابات همین را می طلبد که به نوعی بتوانند افکار مردم را به انحراف ببرند تا به مقاصد سیاسی خود نایل گردند ، اکثر گروههای سیاسی همراه دولت به گونه ای وانمود می کردند که نظام‌ مذاکره با امریکا را موافقت نمی کند ، نتیجه چه شد ، سفره کارکنان ، کارگران شاغل و بازنشسته هر روز کوچکتر شده و اکنون در هزینه های اولیه زندگی باز مانده اند ، واقعا نمایندگان مجلس در این چهار سال توانستند دین خود را به این مردم که علیرغم همه مشکلات اقتصادی در صحنه حضور یافته و رای خود را به صندوق انداخته اند را انجام دهند !؟ عملکرد و حمایت از انتصابات در سطح استان و بحث ها در کمیسیون ها خلاف آن را می رساند ، آقای افتخاری امروز نظام در دولت و مجلس به افراد توانمند و نخبه نیاز دارد ، فوق و دکترای یک روزه که در نوشتن یک طرح و برنامه ریزی عاجز هستند نمی توانند مشکلات موجود الان جامعه را حل کنند ، مردم عزیز و گرامی در این دوره باید با بصیرت و آگاهی در صحنه حضور رسانند و گرنه اندر خم یک کوچه ایم .
دوشنبه، 25 آذر 139815:30:54
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

حسین رسولی
تصمیم گرانی بنزین را سران قوا گرفته اند. پس استیضاح وزیر نفت چه معنی داره آخه. دم اقای افتخاری نماینده مردمی فومن و شفت گرم
دوشنبه، 25 آذر 13988:39:3
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223773 1