کدخبر:
223851
تاریخ انتشار:
۲۷ آذر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پیگیری موانع و راهکارهای بهبود وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان در پایتخت

خزر: دیدار مهندس سید مهدی رجائی شهردار لنگرود به اتفاق مهندس مهرداد لاهوتی، نماینده شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور.

به گزارش خزرآنلاین، در این نشست صمیمی که عصر امروز در دفتر معاون رئیس جمهور برگزار شد، حول پروژه های مهم و زیربنایی شهرستان لنگرود و چگونگی تخصیص اعتبارات ملی برای اتمام این پروژه ها بحث و بررسی شد.

در این دیدار مهندس لاهوتی در خصوص میزان پیشرفت و اعتبار لازم جهت تکمیل پروژه های مختلف شهرستان شامل: درمانی و بیمارستان های در حال ساخت شهر لنگرود، کنارگذر شهر لنگرود به طول 2/5 کیلومتر، سدهای لاستیکی، کنارگذر چمخاله به رودسر، دیواره سازی رودخانه مرکزی شهر، کارخانه کمپوست، نهضت آسفالت شهر لنگرود و ... به ایراد سخن پرداخت و اتمام هرچه سریعتر این پروژه ها را خواست و اراده مجموعه مدیریتی شهرستان عنوان نمود.

ایضا مهندس رجایی نیز ضمن تقدیر از دکتر نوبخت بابت تخصیص کمک های دولت به استانهای شمالی برای حل معضل زباله (توسط سازمان برنامه و بودجه) که شهرداری لنگرود نیز از آن منتفع گردیده، گزارشی از میزان پیشرفت پروژه کارخانه کمپوست شهرستان و نهضت آسفالت شهر لنگرود ارائه نمود و خواستار عنایت ویژه دولت مبنی بر تخصیص اعتبار ویژه جهت پرداخت قسمتی از دیون این پروژه ها ، علی الخصوص پروژه آسفالت شد.
پیگیری موانع و راهکارهای بهبود وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان در پایتخت
#شهردار لنگرود #سید مهدی رجائی #راهکارهای بهبود وضعیت #پروژه های عمرانی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223851 1