کدخبر:
223861
تاریخ انتشار:
۲۸ آذر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رد صلاحیت گزینه مطرح اصلاح طلبی رشت در هیات اجرایی!

خزر: رسایی ضمن تایید این موضوع با بیان اینکه هیات اجرایی نتیجه بررسی صلاحیت او را "رد صلاحیت" و نه عدم احراز صلاحیت عنوان کرده است، گفت: به زودی ضمن دریافت دلایل و مستندات رد صلاحیت خود از فرمانداری، برای اعتراض در چارچوب قانون، به هیات نظارت مراجعه و دلایل و مدارک خود را برای رد نظر هیات اجرایی به هیات نظارت تقدیم خواهم کرد.

به گزارش خزرآنلاین، رییس ستاد انتخابات گیلان، دیروز با اعلام نتایج نهایی احراز صلاحیت ها در هیات های اجرایی سراسر استان، گفت: از 465 داوطلب ثبت نامی این دوره در استان صلاحیت 33 نفر احراز نشد و 26 نفر دیگر نیز در این مدت انصراف داده اند.

اندکی پس از این اظهارات بود که برخی رسانه ها به گمانه زنی هایی در خصوص لیست ردصلاحیت شده ها پرداختند. این در حالی بود که پیش تر برخی مقامات مسئول هشدارهای را مبنی بر ممنوعیت انتشار لیست کاندیداهای تایید یا ردصلاحیت شده تا پیش از اعلام نهایی آن، داده بودند.

در هر حال، در بین نام های منتشر شده توسط رسانه ها، یک چهره مطرح اصلاح طلبی به چشم می خورد. جمشید رسایی!

در همین راستا، خبرنگار خزرآنلاین طی تماسی با رسایی صحت و سقم این موضوع را جویا شد.

رسایی ضمن تایید این موضوع با بیان اینکه هیات اجرایی نتیجه بررسی صلاحیت او را "رد صلاحیت" و نه عدم احراز صلاحیت عنوان کرده است، گفت: به زودی ضمن دریافت دلایل و مستندات رد صلاحیت خود از فرمانداری، برای اعتراض در چارچوب قانون، به هیات نظارت مراجعه و دلایل و مدارک خود را برای رد نظر هیات اجرایی به هیات نظارت تقدیم خواهم کرد.

گفتنی است جمشید رسایی یکی از چهره های مطرح اصلاح طلبی در گیلان بوده و در کارنامه خود، ریاست جهاد دانشگاهی گیلان، ریاست گروه مطالعات و امور ایمنی و بازسازی استانداری گیلان، ریاست سازمان مسکن و شهرسازی استان گیلان، ریاست سازمان مسکن و شهرسازی استان قزوین، مجری پروژه آزادراه قزوین – رشت و مجری پروژه آزادراه دریا ( فاز مطالعات آستارا تا گرگان ) را دارد.
رد صلاحیت گزینه مطرح اصلاح طلبی رشت در هیات اجرایی!
#رد صلاحیت گزینه مطرح #هیات اجرایی #اصلاح طلبی #جمشید رسایی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223861 1