کدخبر:
223925
تاریخ انتشار:
۱ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

گل به خودی های رمضانپور تمامی ندارد؟!

خزر: به فاصله چند روز از اظهارات رمضانپور در خصوص نحوه کناره گیری شهردار سابق رشت از راس شهرداری و استفاده از یک لفظ نامناسب کوچه بازاری توسط وی، حالا باز هم نقل قولی از او در رسانه ها منتشر شده که عملا به اهرمی برای هجمه به شهردار فعلی رشت تبدیل شده است. 

به گزارش خزرآنلاین، به فاصله چند روز از اظهارات رمضانپور در خصوص نحوه کناره گیری شهردار سابق رشت از راس شهرداری و استفاده از یک لفظ نامناسب کوچه بازاری توسط وی، حالا باز هم نقل قولی از او در رسانه ها منتشر شده که عملا به اهرمی برای هجمه به شهردار فعلی رشت تبدیل شده است. 

رمضانپور در اظهاراتی که توسط رسانه های همسو با او منتشر شده است، مدعی شده که بودجه‌های غیرواقعی درگذشته مشکلات فراوانی برای شهرداری رشت ایجاد کرد و در حال حاضر شهرداری رشت حدود یک هزار میلیارد تومان بدهی دارد.

همین اظهارات رمضانپور مبنی بر بدهی یک هزار میلیاردتومانی شهرداری رشت کافی بود تا برخی رسانه ها با مقایسه آن نسبت به آمار اعلامی مردادماه توسط دکتر حاج محمدی که در آن بدهی شهرداری رشت به اشخاص حقیقی و حقوقی را بالغ بر 750 میلیارد تومان دانسته بود، مدعی شوند که نحوه عملکرد حاج محمدی از مردادماه تا اواخر آذرماه به شکلی بوده که قریب به 250 میلیارد تومان به بدهی شهرداری رشت افزوده شده است! 

رمضانپور بارها از عملکرد دکتر حاج محمدی دفاع کرده است. همانطور که او پیش از این هم از حامیان پروپاقرص دکتر نصرتی، شهردار سابق رشت بوده است. با این حال اظهارات اخیر رمضانپور در خصوص دکتر نصرتی و طرح این ادعا که اعضای شورا نصرتی را با اردنگی از شهر بیرون کرده اند، نشان می دهد رمضانپور می تواند در چشم به هم زدنی، تمام حمایت های پیشین را به تلی از خاکستر تبدیل کند! 

گویا حالا نوبت به حاج محمدی است که هزینه سنگین حمایت های رمضانپور از خود را بپردازد! آن هم با وصله ناجور افزایش 250 میلیاردی بدهی های شهرداری رشت در طول 4 ماه! 

البته نگاهی به سوابق رمضانپور در بر زبان رانده اظهارات عجیب در صحن علنی شورا، نشان می دهد چندان هم نباید از او به علت اظهاراتش دلگیر شد. کمااینکه وی در یکی از جلسات شورا، سازمان بازرسی را "گردن کلفت" خطاب کرده و بارها در اظهاراتش جملاتی کاملا متناقض با اظهارات پیشین بر زبان رانده است. 

لیست تناقضات گفتاری رمضانپور را از اینجا بخوانید

 

در پایان باید گفت حالا که شهردار رشت قدم های مثبتی در حل مشکلات چندین و چند ساله شهری به خصوص حل معضل زباله ها برداشته است، سکوت برخی اعضای شورا می تواند بزرگترین کمک به حاج محمدی در ادامه راه پر پیچ و خم آن باشد.
گل به خودی های رمضانپور تمامی ندارد؟!
#احمد رمضانپور #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
حمید
قبول مسئولیت و قدرت اجتماعی اگر برای خدمت به مردم باشد عاقبت به خیری را برای قدرت طلبان به قدرت به دنبال دارد در غیر اینصورت منتظر عذابی را که خداوند وعده داده است باشند . وعده خداوند باریتعالی در دنیای اخروی بدون شک تحقق می یابد ، بنده بعنوان شهروند به صراحت اذعان می دارم هزینه های شورا از انجام خدمت به درد بخور شهر بیشتر است .
دوشنبه، 2 دي 13981:8:42
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223925 1