کدخبر:
223985
تاریخ انتشار:
۳ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

برادرزاده رییس شورای شهر رشت، شهردار منطقه 5 می شود؟

خزر: شنیده ها حکایت از احتمال تغییر قریب الوقوع در راس شهرداری منطقه 5 رشت دارد. در همین راستا گفته می شود برخی از اعضای فعلی شورای شهر رشت هم گزینه های مدنظر خود را برای تصدی بر کرسی شهرداری منطقه 5 به دکتر حاج محمدی تعرفه کرده اند. 

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از احتمال تغییر قریب الوقوع در راس شهرداری منطقه 5 رشت دارد. در همین راستا گفته می شود برخی از اعضای فعلی شورای شهر رشت هم گزینه های مدنظر خود را برای تصدی بر کرسی شهرداری منطقه 5 به دکتر حاج محمدی تعرفه کرده اند. 

در همین خصوص از 2 نفر به عنوان گزینه های احتمالی تصدی بر شهرداری منطقه 5 رشت نام برده می شود. نخست، حسن جباری که از نیروهای با سابقه اما نزدیک به بازنشستگی شهرداری رشت بوده و دوم علیرضا حاجی پور، مدیرعامل فعلی سازمان پسماند و برادرزاده اسماعیل حاجی پور، رییس فعلی شورای شهر رشت. 

اگر شنیده ها مبنی بر طرح نام حاجی پور برای تصدی بر شهرداری منطقه 5 رشت صحت داشته باشد، قضاوت در خصوص اینکه عملکرد حاجی پور در راس سازمان پسماند شهرداری چگونه بوده و چرا می بایست از او به عنوان یکی از گزینه های احتمالی تصدی بر شهرداری منطقه 5 یاد شود، بر عهده خوانندگان گرامی باشد.
برادرزاده رییس شورای شهر رشت، شهردار منطقه 5 می شود؟
#شهرداری رشت #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
درسکان مدیریت پسماند؛مدیریت پس ماند داشت. حالا درگرفتن مدیریت کی گفته باید مدیریت داشت . فامیل بودن یکی ازشروط گرفتن پست مدیریت است نه شایستگی. وگرنه شهری به این روزگار نداشتیم .
چهارشنبه، 4 دي 139810:6:51
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

امین
همه اینا از توفیقات الهی به علاوه شایستگی و هوش سرشاره و البته تحصیلات عالی در دانشگاههای تراز اول کشور با نمرات بالا چنانچه به گفته های من شک دارین تحقیق کنین حتما به نتایج جالبی می رسین
جمعه، 6 دي 139811:5:46
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223985 1