کدخبر:
223987
تاریخ انتشار:
۳ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیر‌کل کانون خبرداد؛ نخستین مهرواره استانی سرود (آفرینش) در گیلان برگزار‌می‌شود

خزر: مدیر‌کل کانون گیلان گفت: مرحله استانی نخستین مهرواره‌ سراسری سرود (آفرینش) با عنوان «نغمه‌های روشن فردا»، 5 دی 1398 در شهر رشت برگزار‌می‌شود.

به گزارش خزرآنلاین، اسفندیارضیائی با بیان این مطلب افزود: فرصت‌سازی جهت هم‌افزایی، افزایش نشاط در مخاطبان و کشف و پرورش استعداد و شکوفایی خلاقیت کودکان و نوجوانان ایران اسلامی، از اهداف این برگزاری مهرواره است.

این مدیر‌فرهنگی هم‌چنین، گروه‌های سنی 6 تا 16 سال و مربیان را از شرکت‌کنندگان در این رویدادهنری اعلام‌کرد و افزود: 16 گروه «سرود نمایش» از 12 مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در این مهرواره به هنر‌نمایی خواهند‌ پرداخت.

ده استانی از سوی داوران و ارسال به دبیرخانه مرکزی در تهران برشمرد و گفت: پس از به‌گزینی، 7 اثر به همراه یک اثر از استان میزبان، به مرحله کشوری این رویداد هنری راه‌خواهند‌یافت.

اسفندیارضیائی پایان سخنان خود را به میزبانی گیلان از مرحله کشوری مهرواره سراسری سرود (آفرینش) دربازه‌زمانی 14 تا 16 اسفند 1398 اختصاص‌داد و با مهم‌ و اثر‌بخش ارزیابی‌کردن برگزاری این رویداد‌ فرهنگی در استان اظهار‌کرد: پیشینه‌ی غنی فرهنگی و ظرفیت‌های گسترده این دیار، فرصتی مغتنم برای برگزاری این مهرواره ‌است و دراین گذر، از همراهی تمامی دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های مردم‌نهاد برای رشد و بالندگی هرچه بیش‌تر آینده‌سازان استقبال‌می‌کنیم.

uxn2_نم.jpg
مدیر‌کل کانون خبرداد؛ نخستین مهرواره استانی سرود (آفرینش) در گیلان برگزار‌می‌شود
#مدیر‌کل کانون گیلان # اسفندیارضیائی #نخستین مهرواره استانی سرود


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223987 1