کدخبر:
223997
تاریخ انتشار:
۴ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سومین جلسه شورای پژوهشی اداره كل انتقال خون استان گیلان

خزر: در جلسه شورای پژوهشی این اداره کل که با حضور نماینده دفتر آموزش پژوهش توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان دکتر یحیی زاده و اساتید برجسته استان گیلان در تخصص های خون و انکولوژی و پزشکی اجتماعی برگزار گردید استراتژی و راهبرد شورای پژوهشی در جهت حل مسائل دستگاهی انتقال خون و مسائل مرتبط با مراکز درمانی تبیین گردید.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر پاکدل مدیر کل انتقال خون استان گیلان در این جلسه بر ضرورت اجرایی شدن طرحهای پژوهشی با محوریت اقتصاد سلامت در راستای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی تاکید کردند.
دبیر جلسه پس از بررسی روند اجرای طرحها در طی سالیان گذشته و نتایج آنها به بررسی نحوه اجرای شیوه نامه پژوهشی ابلاغی سال ۹۸ و موانع پیش رو پرداخت. در ادامه عناوین پیشنهادی پزوهشی و انتخاب طرحهای اولویت دار به بحث و گفتگوی اعضا گذاشته شد.
آقایان دکتر بهرام دربندی فوق تخصص خون و انکولوژی اطفال دکتر عادل باقرسلیمی فوق تخصص خون و انکولوژی اطفال دکتر سیروس غریب فوق تخصص خون و انکولوژی دکتر زهرا محتشم امیری استاد دانشگاه و  متخصص پزشکی اجتماعی و فلوشیپ سالمندی از اساتید شرکت کننده در جلسه بودند.


سومین جلسه شورای پژوهشی اداره كل انتقال خون استان گیلان
#استان گیلان #اداره كل انتقال خون #دکتر پاکدل #جلسه شورای پژوهشی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خزر آنلاین در گیلان سرعت اینترنت مانند گذشته نیست و امکان ورود به سایتها خیلی وقت صرف می شود . البته قابل تقدیر است که اصل حرفه خبرنگاری را به نحو احسن انجام داد ی متشکرم خزر آنلاین
چهارشنبه، 4 دي 139823:17:55
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223997 1