کدخبر:
224073
تاریخ انتشار:
۹ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

وقتی هم مالک داماش باشی و هم رییس شورا؛ کدام در اولویت است؟ معیشت کارگران شهرداری یا داماش؟!

خزر: کمک های مالی شهرداری به تیم های فوتبال همواره بحث برانگیز بوده و موافقان و مخالفان فراوانی دارد. از یک سو، علیرغم تلاش های فزاینده دکتر حاج محمدی برای پرداخت به روز مطالبات کارگران و کارمندان، هر از چند گاهی اخباری مبنی بر گلایه کارگران از عدم واریز حقوق شان در موعد مقرر به گوش می رسد. بسیاری از همین کارگران که در روزهای سخت اقتصادی، پشت شان به چیزی جز دریافت حقوق از شهرداری گرم نیست، معتقدند که چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است و شهرداری می بایست ابتدا نسبت به تامین حقوق کارگران خود اقدام کرده و سپس اگر بودجه ای اضافه ماند، آن را به کمک به تیم های فوتبال اختصاص دهد. به اعتقاد این افراد، وقتی خانواده یک کارگر شهرداری که با مشکلات اقتصادی ناشی از عدم دریافت حقوق دست و پنجه نرم می کند، بی پول باشند، اعضای خانواده انگیزه ای برای رفتن به ورزشگاه و تماشای مسابقه فوتبال داماش و سپیدرود را ندارد!

به گزارش خزرآنلاین، همین دیروز بود که حسین کارجو از مربیان فوتبال در گیلان از اختصاص بودجه شهرداری رشت به تیم های فوتبال داماش و سپیدرود گله کرد و خطاب به شهردار و اعضای شورای شهر رشت، گفت: تیم های رشتی داماش و سپیدرود برای خودشان مالک دارند و تمام هزینه های یک تیم بعهده مالک ان است.

کارجو بر این نکته هم تاکید کرد که مالکین این دو تیم با آگاهی کامل از وضعیت تیم ها نسبت به دریافت مالکیت آن اقدام نموده اند. این اظهارات کارجو در حالی طرح می شود که با جستجوی ساده ای در فضای مجازی می توان به اخباری دست یافت که حکایت از کمک های نجومی شهرداری به تیم های سپیدرود و داماش دارد. در آخرین مورد هم شهردار رشت، لایحه ای را با همین مضمون به شورا ارسال کرده است.

کمک های مالی شهرداری به تیم های فوتبال همواره بحث برانگیز بوده و موافقان و مخالفان فراوانی دارد. از یک سو، علیرغم تلاش های فزاینده دکتر حاج محمدی برای پرداخت به روز مطالبات کارگران و کارمندان، هر از چند گاهی اخباری مبنی بر گلایه کارگران از عدم واریز حقوق شان در موعد مقرر به گوش می رسد. بسیاری از همین کارگران که در روزهای سخت اقتصادی، پشت شان به چیزی جز دریافت حقوق از شهرداری گرم نیست، معتقدند که چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است و شهرداری می بایست ابتدا نسبت به تامین حقوق کارگران خود اقدام کرده و سپس اگر بودجه ای اضافه ماند، آن را به کمک به تیم های فوتبال اختصاص دهد. به اعتقاد این افراد، وقتی خانواده یک کارگر شهرداری که با مشکلات اقتصادی ناشی از عدم دریافت حقوق دست و پنجه نرم می کند، بی پول باشند، اعضای خانواده انگیزه ای برای رفتن به ورزشگاه و تماشای مسابقه فوتبال داماش و سپیدرود را ندارد!

اگرچه حمایت از این کارگران وظیفه شوراست اما وقتی به یاد بیاوریم که شخص رییس شورا، مالک داماش هم می باشد، ممکن است یک سوال به ذهن خطور کند. برای حاجی پور کدام در اولویت است؟ معیشت خانواده کارگران شهرداری یا کمک مالی به تیمی که مالک آن می باشد؟

اسماعیل حاجی پور، هم اکنون هم رییس شورای شهر رشت است و هم مالک داماش. حالا اگر فارغ از باید و نبایدهای قانونی کمک مالی شهرداری به داماش، لایحه کمک به تیم تحت مالکیت حاجی پور در صحن شورا در حالی به رای گذاشته شود که شهرداری در پرداخت به موقع حقوق کارکنان خود با مشکل مواجه است، رای حاجی پور به این لایحه چه خواهد بود؟

البته با جستجو در فضای مجازی به راحتی می توان دریافت که میزان اخبار منتشر شده از اظهارنظرهای حاجی پور در ارتباط با داماش، تفاوات چمشگیری با تعداد اخبار منتشر شده از او در رابطه با تاکید بر لزوم پرداخت به موقع حقوق کارگران شهرداری دارد.
وقتی هم مالک داماش باشی و هم رییس شورا؛ کدام در اولویت است؟ معیشت کارگران شهرداری یا داماش؟!
#اسماعیل حاجی پور #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
دوستان کارگر در شهرداری ما را در غمتان شریک بدانید و باید اذان نمود که منفعت آقایان در شورا همیشه در اولویت می باشد ، و خدایی چطور میشود آگاهی داشت که عده ای در این حوزه شبشان را با غصه و شرمندگی صبح می کنند و مسئولین به کیف و تفریح خود بپردازند.
سه شنبه، 10 دي 139816:3:15
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
از کجا آورده ای؟
سه شنبه، 10 دي 139820:46:20
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

رضا
سلام سوال کردین جواب را هم بلد هستید . مگر نمی دانید پول از این دو بهتر است
دوشنبه، 9 دي 139819:10:6
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224073 1