کدخبر:
224113
تاریخ انتشار:
۱۱ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مسئول حراست جدید سازمان صمت گیلان منصوب و معارفه شد

خزر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، “محمدعلی نظافت” را بعنوان مسئول جدید اداره حراست سازمان صمت گیلان ضمن اهداء حکم معرفی نمود و از روحیه اخلاق مدارانه و رازمداری و همچنین کلیه فعالیتها و تلاش های مهدی نقدی، مسئول قبلی حراست سازمان تقدیرو تشکر کرد.

 

به گزارش خزرآنلاین، جلسه تکریم و معارفه مسئول حراست و امور ناریه این سازمان با حضور معاونین حراست وزارت صمت، نمایندگان دستگاه های امنیتی استان، مدیران عضو شورای هم خانواده سازمان صمت گیلان و همچنین روسای ادارات صمت شهرستان های تابعه در رشت برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به وسعت خدمات و گستردگی وظایف سازمان اظهار داشت: توسعه و بهبود خدمات در گرؤ نیروی انسانی شایسته رقم می خورد، همه واحدها موظفند تعامل و مناسبات مطلوبی با اداره حراست داشته باشند.

دکتر فرهاد دلق پوش، پیشگیری و صیانت از مجموعه سازمان را وظیفه حراست دانست و تصریح کرد: حراست مچ گیری نیست، حراست ضمن حفاظت از کیان سازمانی و پرسنلی بایستی روحیه اخلاق مدارانه جهت پیشگیری از بروز مشکلات را داشته باشد.

وی تاکید کرد: حراست باید با شناسایی آسیب ها و تهدیدهایی که ممکن است سازمان را درگیر خود کند آنها را کاهش داده یا از بین ببرند تا پرسنل در امنیت خاطر و آرامش روانی به ارائه خدمات مناسب به مراجعین سازمانی بپردازند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در پایان “محمدعلی نظافت” را بعنوان مسئول جدید اداره حراست سازمان صمت گیلان ضمن اهداء حکم معرفی نمود و از روحیه اخلاق مدارانه و رازمداری و همچنین کلیه فعالیتها و تلاش های مهدی نقدی، مسئول قبلی حراست سازمان تقدیرو تشکر کرد.
مسئول حراست جدید سازمان صمت گیلان منصوب و معارفه شد
#مسئول حراست جدید سازمان صمت گیلان منصوب و معارفه شد #رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224113 1