کدخبر:
224133
تاریخ انتشار:
۱۲ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سفری که این بار در بوق و کرنا شد!

خزر: اگرچه به نظر می رسد نوبخت در سفر یک روزه خود با تراکم کاری بالایی روبرو است اما بد نیست بدانیم این تراکم کاری ناشی از حضور دیرهنگام و پرفاصله نوبخت در گیلان نیست چرا که معاون گیلانی رییس جمهور سفرهای متعددی به گیلان داشته که البته بسیاری از آن ها رسانه ای نگردیده و یا با این کیفیت به آن پرداخته نشده است.

به گزارش خزرآنلاین، از ظهر دیروز بود که بسیاری از رسانه های استانی خبر از حضور یک روزه نوبخت در گیلان داده و به بیان برنامه های این سفر پرداختند. بنا به آن چه در این اخبار آمده بود، حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی گیلان، شرکت در مراسم آغاز ساخت یک مدرسه در رشت، بازدید از طرح خط آهن رشت – انزلی در محدوده پیربازار رشت، دیدار با خانواده شهیدان هدایت پناه در استانداری گیلان، نشست با مجمع نمایندگان گیلان و شرکت در مراسم اختتامیه مسابقات زورخانه ای پیشکسوتان در رشت از مهمترین برنامه های سفر یک روزه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به گیلان بوده است. 

اگرچه به نظر می رسد نوبخت در سفر یک روزه خود با تراکم کاری بالایی روبرو است اما بد نیست بدانیم این تراکم کاری ناشی از حضور دیرهنگام و پرفاصله نوبخت در گیلان نیست چرا که معاون گیلانی رییس جمهور سفرهای متعددی به گیلان داشته که البته بسیاری از آن ها رسانه ای نگردیده و یا با این کیفیت به آن پرداخته نشده است. مثلا گفته می شود نوبخت، چندی پیش و در آستانه شب یلدا در گیلان حاضر و میهمان یکی از سازمان های اقتصادی بزرگ بوده است. البته او پیش تر هم با حضور در دانشگاه گیلان، جلساتی را به صرف ناهار، با برخی چهره های سیاسی استانی داشته است.

در هر حال، علاقه نوبخت به زادگاه چیز عجیبی نیست و حضور پررنگ او در استان هم غیرقابل انکار، اما اینکه چرا سفیر اخیر او به گیلان، تا این اندازه مورد توجه رسانه ها قرار گرفته، سوالی است که شاید بتوان آن را بی ارتباط با روزهای حساس انتخابات ندانست. به خصوص آن که فرزند او (توحید نوبخت) هم یکی از کاندیداهای ورود به مجلس از حوزه رشت بوده که علیرغم برخی شنیده ها از انصراف او، خبری از این انصراف توحید نوبخت حداقل تا نشست خبری اخیر سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات گیلان نبوده است.

 
سفری که این بار در بوق و کرنا شد!
#محمدباقر نوبخت #سفر نوبخت به گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224133 1