کدخبر:
224164
تاریخ انتشار:
۱۴ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اتفاقی عجیب اما تکراری در وزارت بهداشت؛ معاون تازه از راه رسیده برای همسرش حکم صادر کرد و آرزوی موفقیت نمود!

خزر: در اتفاقی عجیب، یکی از دست اندرکاران وزارت بهداشت برای همسرش حکم صادر کرد تا بساط دورهمی خانوادگی شان در دولت فراهم آید. رویدادی عجیب که البته در این وزارت خانه تکراری است!

به گزارش خزرآنلاین، دو سه هفته پیش نامه ای مورد توجه کاربران پرشمار شبکه های اجتماعی و فعالان فضای مجازی در کشورمان قرار گرفت که حکایت از انتصابی عجیب در زیرمجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشت و در نوع خود ابداعی ترسناک به نظر می رسید. اینکه پدر برای پسرش حکم صادر کند و تاکید داشته باشد که شناخت عمیقی پشت این حکم است!


نکته عجیب و جالب توجه آن حکم، صدورش در روزهای بحرانی کشور بود. در روزهایی که قیمت بنزین تغییر کرده بود، التهاب بسیاری از نقاط کشور را در بر گرفته بود و حتی اتصال اغلب مردم به اینترنت قطع شده و اوضاع به غایت عجیب شده بود. بحرانی که نتوانست به روابط پدر و پسری مشاور عالی وزیر بهداشت رخنه کند و مانع از صدور حکم دستیار مشاور عالی وزیر شود.

اما فرجام آن ماجرا چه شد؟ آیا حکم صادر شده توسط پدر برای پسر باطل شد و حتی فراتر از آن، پدر مورد بازخواست و توبیخ قرار گرفت و حتی تهدید به عزل و معرفی به مراجع ذی صلاح گردید؟ ‌ظاهرا پاسخ به این سوالات و هر سوال دیگری در این خصوص، یک «نه» بزرگ است؛ نه بسیار بزرگ، تا آنجایی که می بینیم مسیر برای صدور حکم های خانوادگی در این وزارت خانه بازتر از قبل شده است.
 
این را حکم نشان می دهد که طی روزهای گذشته صادر شده و خبر رسمی صدورش نیز روی پایگاه اطلاع رسانی این مجموعه دولتی درج گردیده تا ابداعات رقم خورده در این مجموعه، ثبت و ضبط در تاریخ شوند و گزندی متوجه امتیاز ابداعشان در ایران و دیگر کشورهای جهان نشود و یا چه بسا، الگوی به کاررفته در آنها قابل بهره برداری و استفاده برای دیگران باشد!

درباره حکمی سخن می گوییم که دکتر «سیما سادات لاری»، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برای دکتر «حسن زائری لطف» صادر کرده و نظر به «سوابق علمی، فرهنگی و تجربیات ارزشمند» او، سمت سرپرستی مدیریت حوزه فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت را به وی واگذار کرده و ابراز امیدواری نموده که موفق و موید باشد.

حکمی به ظاهر ساده و بی اشکال که در ادامه اش از زحمات مدیرکل قبلی تقدیر و تشکر به عمل آمده و حتی علم به این نکته که دکتر لاری یعنی امضا کننده حکم تازه چندماه است که از یک دانشگاه علوم پزشکی به وزارت بهداشت رفته و بر صندلی معاون وزیر تکیه زده هم،‌اشکالی متوجه آن نمی کند،‌الا زمانی که بدانیم فرد دریافت کننده سمت، همسر معاون وزیر است!

رویدادی مشابه آنچه تازگی در این وزارت خانه رقم خورده بود و ظاهرا عقوبت و مجازاتی برای رقم زننده در پی نداشت و حالا در ابعادی بزرگتر به وقوع پیوسته و چه بسا فتح بابی وسیع باشد که وزارت بهداشت را به دورهمی وسیع خانوادگی تبدیل کند. به مجموعه ای که زن و شوهر در آن دست در دست هم به خدمت رسانی مشغولند و پدر به لطف شناخت عمیق پدر، آزاد است هرجا دلش خواست سر بکشد و از کارمندان اطلاعات بگیرد و با آنها امور مختلف را اداره نماید!




اتفاقی عجیب اما تکراری در وزارت بهداشت؛ معاون تازه از راه رسیده برای همسرش حکم صادر کرد و آرزوی موفقیت نمود!
#اتفاقی عجیب #وزارت بهداشت #معاون تازه از راه رسیده # همسرش


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
م
متاسفم برای این شبکه خبرگزاری کا ادعای شفافیت دارید و اخبار کذب منتشر میکنید همسر ایشان متخصص اطفال هستند از دوستان من نه دکتر زائری
دوشنبه، 16 دي 13987:23:51
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

ناشناس
قبل از نوشتن این مطلب کمی تحقیق کنید. دکتر لاری برای همسر خودشون حکم نزدند. دکتر زائری نسبتی با دکتر لاری ندارند. اینو من که همشهریشون هستم می دونم. فضای جامعه رو با این اخبار ملتهب نکنید.
شنبه، 14 دي 139813:52:0
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224164 1