کدخبر:
224438
تاریخ انتشار:
۲۹ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جای خالی سردار علیزاده در مدیریت ائتلاف اصولگرایان

خزر: حالا اما از اردوگاه اصولگرایان دود سفیدی بلند نمی شود. سردار آقازاده و جبار کوچکی نژاد به عنوان دو چهره ای که بیشترین اقبال را در بین کاندیداهای موجود دارند، در مجمع شرکت نمی کنند و برخی از افراد حاضر هم گفته می شود رای خود را مرهون نفراتی هستند که با خود به جلسه مجمع آورده اند.

به گزارش خزرآنلاین، مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان رشت به عنوان شاخص ترین جریان نیروهای اصولگرا در انتخابات پیش رو با حضور حدود 600 نفر در مهدیه رشت برگزار شد و از میان هجده کاندیدای معرفی شده یازده نفر بیشترین آرا را کسب کردند. در این میان ولی اله عظمتی با 321 رای، محمدرضا احمدی سنگری با 307 رای و مجید دلاور با 285 رای در صدر فهرست 11 نفره قرار گرفتند.

فارغ از طرح این سوال که آیا با نظرسنجی از یک جامعه آماری کوچک و یکدست می توان نسخه ای برای تمام انتخابات پیچید، آنچه که از حواشی این مجمع به گوش می رسد، نشان می دهد که شیوه اتخاذ شده برای انتخاب کاندیداهای نهایی، نه تنها اتحاد را به اردوگاه اصولگرایان نیاورده بلکه در همین ابتدای کار، صف اصولگرایان را در انتخابات آتی دچار انشقاقی عجیب نموده تا آن جا که شنیده می شود برخی از چهره های مطرح همچون سردار آقازاده، مطهری و کوچکی نژاد در اعتراض به این شیوه انتخاب کاندیداهای نهایی، حتی در جلسه مجمع عمومی هم حاضر نشدند!

اگرچه جریان اصولگرایی در انتخابات آتی، دست برتر را دارد، اما اتخاذ سیاست های نادرست می تواند نتایجی به مراتب ضعیف تر از دوره قبل را برای اصولگرایان گیلان به ارمغان بیاورد.

در انتخابات مجلس دهم، استفاده از تجارب چهره های مطرح اصولگرایی همچون سردار علیزاده و اقدام ارزشمندشان در ارجح دانستن منافع گروهی و حزبی نسبت به منافع شخصی سبب شد تا برخلاف تمام نظرسنجی های آن دوره، اصولگرایان نسبت به اصلاح طلبان سهم بیشتری از 13 کرسی موجود را به دست آورند. اتفاقی که منطبق بر هیچ یک از نظرسنجی های آن موقع نبود و به نوعی پیروزی شگرفی برای اصولگرایان محسوب می شد.

حالا اما از اردوگاه اصولگرایان دود سفیدی بلند نمی شود. سردار آقازاده و جبار کوچکی نژاد به عنوان دو چهره ای که بیشترین اقبال را در بین کاندیداهای موجود دارند، در مجمع شرکت نمی کنند و برخی از افراد حاضر هم گفته می شود رای بالایشان مرهون نفراتی بوده که با خود به جلسه مجمع آورده اند.
جای خالی سردار علیزاده در مدیریت ائتلاف اصولگرایان
#نظرعلی علیزاده #ائتلاف اصولگرایان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224438 1