کدخبر:
224540
تاریخ انتشار:
۶ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نماینده رشت بر خلاف اظهارات واعظی مصاحبه نکرد؛ خودداری جعفرزاده از مصاحبه درباره رد صلاحیتش بر خلاف اظهارات واعظی

خزر: در حالی که واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفته بود که نماینده رشت را به خاطر دفاع از برجام و دولت رد صلاحیت کردند و خبرنگاران می توانند در این زمینه با وی مصاحبه کنند، اما این نماینده از مصاحبه و اظهار نظر درباره رد صلاحیتش خودداری کرد و گفت: در این زمینه مصاحبه نمی کنم.

به گزارش خزرآنلاین، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور چهارشنبه گذشته در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به رد صلاحیت برخی از نمایندگان فعلی برای انتخابات مجلس یازدهم گفت: گزارش‌هایی که ما درباره ردصلاحیت‌ها چه درباره افرادی که اکنون در مجلس حضور دارند و چه کسانی که حضور ندارند، دریافت می‌کنیم، این است که به آنها گفته شده که به طور مثال شما از برجام حمایت کردید، یا از دولت طرفداری کرده‌‌اید و مسائلی را در پرونده آنها قرار داده‌‌اند که مسائل تفکر و اندیشه است.

وی در پاسخ به این سوال که گزارش هایی که به شما دادند، مستند است، گفت: بله. شما با نماینده مردم رشت مصاحبه کنید. من با خودش صحبت نکردم. اما شنیدم که ایشان را برای دفاع از برجام و دولت رد صلاحیت کردند.

رشت سه نماینده در مجلس دارد که صلاحیت 2 نماینده تا الان تائید شده است. محمد صادق حسنی جوریابی و جبار کوچکی نژاد 2 نماینده رشت هستند که صلاحیت آنها تائید شده است.

در راستای اظهارات واعظی با غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی دیگر نماینده رشت که رد صلاحیت شده تماس گرفت اما این نماینده برخلاف اظهارات واعظی، گفت: در این زمینه مصاحبه ای نمی کنم.

جعفرزاده در حالی مصاحبه نکرد که واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور خطاب به خبرنگاران تاکید کرده بود تا برای اثبات ادعایش، با نماینده رشت مصاحبه کنند.
نماینده رشت بر خلاف اظهارات واعظی مصاحبه نکرد؛ خودداری جعفرزاده از مصاحبه درباره رد صلاحیتش بر خلاف اظهارات واعظی
#نماینده رشت #اظهارات واعظی #خودداری جعفرزاده از مصاحبه


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
حمید
آقای واعظی شب بخیر و خسته نباشید !
يکشنبه، 13 بهمن 13980:37:25
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224540 1