کدخبر:
224593
تاریخ انتشار:
۱۱ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دستگیری یک خبرنگارنما در انزلی+ جزییات

خزر: این خبرنگارنما چهره ای شناخته  شده و البته بدنام برای بسیاری از  فعالین سیاسی و اجتماعی استان گیلان بوده و طی سالهای اخیر و به خصوص در ایام  انتخابات با راه اندازی سایت های زنجیره ای به باج گیری و کلاه برداری از کاندیداهای انتخابات مجلس مشغول بوده است.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها از انزلی حکایت از دستگیری یک خبرنگارنما در این شهرستان دارد.

گفته می شود این فرد همواره در ایام انتخابات طی دیدار با برخی از کاندیداها از آنان درخواست های نامشروع داشته و در صورت عدم موافقت کاندیداها با درخواست های وی، شروع به تخریب آنان در فضای مجازی از طریق نشر مطالب کذب می نموده است. این خبرنگارنما چهره ای شناخته  شده و البته بدنام برای بسیاری از  فعالین سیاسی و اجتماعی استان گیلان بوده و طی سالهای اخیر و به خصوص در ایام  انتخابات با راه اندازی سایت های زنجیره ای به باج گیری و کلاه برداری از کاندیداهای انتخابات مجلس مشغول بوده است.

گفتنی است این فرد پرونده هایی با اتهام اغفال و اخاذی از بانوان جوان داشته که در روالی جداگانه مشغول به رسیدگی و بررسی  است.

طی روزهای گذشته هم این خبرنگارنما با انشار مطالبی در  فضای مجازی و در بستر شبکه اجتماعی واتساپ مدعی شده بود ه یکی از کاندیداهای اصولگرای  شهرستان رشت جلسه ای را با وی داشته  در آن جلسه به نوعی سر تسلیم د برابر این خبرنگارنما فرود آورده است.
دستگیری یک خبرنگارنما در انزلی+ جزییات
# دستگیری یک خبرنگارنما #دستگیری یک خرنگارنما در انزلی+ جزییات #خزرآنلاین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224593 1