کدخبر:
224599
تاریخ انتشار:
۱۱ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چند نکته در خصوص احساس تکلیف جدید هوشنگ عباسقلی زاده!

خزر: هوشنگ عباسقلی زاده، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان در هفتمین و آخرین روز از ثبت نام از کاندیداهای ریاست هیئت کشتی استان گیلان در انتخابات نام نویسی کرد.

به گزارش خزرآنلاین، هوشنگ عباسقلی زاده، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان در هفتمین و آخرین روز از ثبت نام از کاندیداهای ریاست هیئت کشتی استان گیلان در انتخابات نام نویسی کرد.

اگرچه عباسقلی زاده همچون هر شهروند دیگری این حق را دارد تا در انتخابات هیات کشتی ثبت نام و شانس خود را برای تصدی بر ریاست این هیات بیازماید اما در این خصوص چند نکته وجود دارد که طرح آن خالی از لطف نیست: 

1. عباسقلی زاده در حال حاضر یکی از مهمترین مناصب استانداری گیلان را در اختیار دارد. مدیرکلی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان یعنی ارتباط با شهرداران سراسر استان. به نظر می رسد این منصب به حدی حساس است که عملا برای عباسقلی زاده فرصتی برای حضور در راس هیات کشتی باقی نگذارد. آن هم در شرایطی که بسیاری از شهرداری ها در پرداخت حقوق پرسنل خود با مشکلات عدیده مواجه هستند.

2. طی ماه های گذشته برخی رسانه ها، اسناد بسیار عجیبی را از اقدامات عباسقلی زاده در تعرفه برخی نیروها به شهرداری های سراسر استان منتشر کردند که حداقل از بعد رسانه ای تا کنون با پاسخی از سوی وی مواجه نشده است. ای کاش عباسقلی زاده ابتدا حسن مدیریت خود را در منصب فعلی به اثبات می رساند و سپس به فکر تصدی بر یک هیات ورزشی می افتاد.

3. در زمان تصدی دکتر نجفی بر استانداری گیلان، استاندار وقت در اقدامی قابل تحسین مدیران سیاسی را از حضور در ورزش منع کرده بود تا آن جا که فرماندار وقت رشت، به همین علت از ریاست بر هیات دومیدانی استعفا داد. ای کاش، استاندار فعلی گیلان هم در اقدامی مشابه سیاسیونی همچون عباسقلی زاده را از حضور در ورزش منع می کرد.

 
چند نکته در خصوص احساس تکلیف جدید هوشنگ عباسقلی زاده!
#هوشنگ عباسقلی زاده #دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
محمد نژاد
ضمن تقدیر وتشکر از مدیریت ومجموعه خزر آنلاین به دلیل بستری جهت بیان نقطه ونظردر زمینه های مختلف همانطوری که می دانید در محافل ورزشی همیشه این سوال مطرح می شد که کدام شخص برای احراز رییس هیتی مناسبتر وکاراتر است یک مدیر کامل سیاسی وخارج از بدنه آن ورزش ویا شخصی آشنا به مسایل ورزش مدنظر (از جامع آن ورزش) که دراین دوره آقای مهندس عباسقلی زاده دارای هر دو وجه وشرایط لازم جهت تصدی هیت را دارد ومشکلات کشتی را می تواند براحتی بدلیل قدرت سیاسی و اداری ونیر آشنایی کامل به جامعه کشتی حل کند که در این صورت انتخابی بی سابقه در ورزش گیلان علی الخصوص کشتی خواهد بود لطفا نویسنده محترم ابتدا به کارهای انجام شده توسط ایشان در 13 شهری که مسئولیت داشت مد نظر قرار دهد وآن وقت به نکته پرداری در باره شخصیت قدرتمند ایشان به گواه نوشته خودتان در ابتدای متن اقدام می نمود درثانی بهتر بود خانم مدیر محترم ابتدا از سرپرست فعلی تقاضا انصراف از پست موقت هیات مربوطه می کرد تا حداقل عدالت رعایت می شد همجنین این که کسی بدون هیچ دانشی در رشته مربوطه (کشتی)فقط به جهت ادعا ی پول دار بودن بدون انجام راست آزمایی از طرف مدیر خود توهین به شعور ادم است انشالله بدون غرض ورزی و بدلیل مدیون بودن ایشان در انتخابات پرورش اندام جامعه کشتی را دوباره اسیر اهریمی دیگر نکند ممنون
دوشنبه، 14 بهمن 139819:18:36
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224599 1