کدخبر:
224703
تاریخ انتشار:
۱۷ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

انتصابات جدید در منطقه آزاد انزلی

خزر: دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، در راستای بهره گیری حداکثری از ظرفیت های نیروی انسانی سازمانی و استانی، در احکام جداگانه ای معاون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری، مدیرکل حوزه ریاست و مدیر مجتمع بندری کاسپین را منصوب نمود.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، در راستای بهره گیری حداکثری از ظرفیت های نیروی انسانی سازمانی و استانی، در احکام جداگانه ای معاون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری، مدیرکل حوزه ریاست و مدیر مجتمع بندری کاسپین را منصوب نمود.

 

براین اساس دکتر سید حجت مهدوی سعیدی از مدیران سابق فرهنگی استان گیلان از سوی مدیرعامل سازمان به عنوان معاون فرهنگی، اجتماعی،گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد و مجید فاتحی که پیش از این در این سمت مشغول به خدمت بود به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه ریاست سازمان انتخاب شد.

 

از سوی دیگر افشین عزیزی به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر مجتمع بندری کاسپین منصوب شد و از خدمات مهندس سید مهدی کسایی مدیر پیشین این مجتمع بندری نیز قدردانی به عمل آمد.

 

گفتنی است سید حجت مهدوی سعیدی پیش از این مشاور فرهنگی معاون رئیس جمهور و رئیس کمیته توسعه و فرهنگ سازمان برنامه و بودجه کشور، مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری، رئیس واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان بوده است
انتصابات جدید در منطقه آزاد انزلی
#انزلی #روزبهان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224703 1