کدخبر:
224727
تاریخ انتشار:
۱۹ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

قیمت سراتوی نماینده آستارا چند برابر شد؟

خزر: اندکی بعد، دفتر ارتباطات مردمی نماینده آستارا در واکنش به سند منتشر شده، با صدور جوابیه ای مدعی شد که این خودرو به صورت قسطی و کسر از حقوق ماهیانه به نماینده آستارا داده شده و این فقط یک امتیاز است که نمایندگان برای رفت و آمدهای خود که کم هم نیست، خودرو داشته باشند!

به گزارش خزرآنلاین، در اولین ماه های حضور نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی بود که تصویری از سند رسمی خودروی کیا سراتو متعلق به ولی داداشی در شبکه های مجازی منتشر شد. اندکی بعد، دفتر ارتباطات مردمی نماینده آستارا در واکنش به سند منتشر شده، با صدور جوابیه ای مدعی شد که این خودرو به صورت قسطی و کسر از حقوق ماهیانه به نماینده آستارا داده شده و این فقط یک امتیاز است که نمایندگان برای رفت و آمدهای خود که کم هم نیست، خودرو داشته باشند!

البته این واکنش جوابیه فرم دفتر نماینده آستارا خود حواشی دیگری را در پی داشت چرا که در آن بر بهره مندی داداشی از امتیازی تاکید شده بود که کمتر شامل حال مردم عادی می شود. آن هم بهره مندی از خودروی لوکس سراتو، به صورت قسطی به بهانه کثرت رفت و آمد آقای نماینده!

در هر حال، این روزها قیمت این خودرو سر به فلک کشیده تا آن جا که تنها طی روزهای گذشته قیمت خودروی داده شده به نماینده آستارا با رشد خیره کننده 15 میلیون تومانی به 385 میلیون تومان رسیده است! این در حالی است که بنا به آن چه در سایت های تخصصی اتوموبیل آمده، قیمت این خودرو در سال 95 و در زمان تحویل به نماینده آستارا، تنها 75 میلیون تومان بوده است. (اینجا را بخوانید)

با این اوصاف باید گفت طی دوره نمایندگی نماینده آستارا، حداقل قیمت اتوموبیلی که سندش به نام داداشی صادر شده، بیشتر از 5 برابر رشد داشته است.

 
قیمت سراتوی نماینده آستارا چند برابر شد؟
#داداشی #نماینده آستارا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
حمید
ای کاش دیگران هم از اینگونه امتیازات برخوردار بودند ، مردم شریف آستارا و مردم بصیر و ولایی استان در این دوره انتخابات حواسشان را جمع کنند ، سرتان کلاه نرود ، پشیمانی سودی ندارد ، نگرش خودمان را در این دوره نسبت به نمایندگان فعلی تغییر بدهیم ، بیایم با فکر منطقی و با انتخاب افراد کارآمد و صادق سرنوشت مملکت خود را در تصمیم گیری ها به سرانجامی برسانیم ، مشکلات موجود ناشی از عدم انتخاب صحیح می باشد ، باید بدانیم و آگاه باشیم که ما در تمام انتصابات نقش داریم .
يکشنبه، 20 بهمن 13980:53:17
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
خب که چی؟ به همه نمایندگان ماشین قسطی دادن،ایشون هم گرفته. کار خلافی کرده؟ کسی هم که پراید ده تومنی داشته،الا30-40 تومن قیمتشه....
يکشنبه، 20 بهمن 139822:10:55
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224727 1