کدخبر:
224737
تاریخ انتشار:
۲۰ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

از حقوق عقب افتاده پاکبانان تا جشن تولد برادرزاده حاجی پور در محل کار!

خزر: در حالی که بسیاری از پاکبانان شهرداری رشت به علت عقب افتادن حقوق و مزایای ناچیز خود که البته قابل مقایسه با حقوق مدیران شهرداری رشت هم نیست، با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم می کنند، برادرزاده اسماعیل حاجی پور که مدت هاست در راس سازمان پسماند شهرداری رشت قرار دارد، برای خود در محل سازمان جشن تولد می گیرد!!

به گزارش خزرآنلاین، در حالی که بسیاری از پاکبانان شهرداری رشت به علت عقب افتادن حقوق و مزایای ناچیز خود که البته قابل مقایسه با حقوق مدیران شهرداری رشت هم نیست، با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم می کنند، برادرزاده اسماعیل حاجی پور که مدت هاست در راس سازمان پسماند شهرداری رشت قرار دارد، برای خود در محل سازمان جشن تولد می گیرد!!

علیرغم اینکه موضوع پسماند مدت هاست به یکی از معضلات اصلی شهر رشت تبدیل شده و بسیاری از مسئولان شهری و استانی به دنبال چاره جویی در پی حل این مشکل هستند و با وجود تغییر چندین باره شهرداران در سال های اخیر و در کنار تغییرات فراوان در راس سازمان های زیر مجموعه شهرداری رشت، علیرضا حاجی پور، برادرزاده اسماعیل حاجی پور مدت هاست بر کرسی مدیریت سازمان پسماند تکیه زده و هیچ یک از این مسایل منجر به برکناری یا حتی تغییر جایگاه این فرد نشده است.

البته پاکبانان شهرداری رشت که می بایست طی یکی دو روز آینده با دستانی خالی و شاید هم با بیل به نبرد شبانه نابرابر با برف بروند، به یاد خواهند داشت که چگونه علیپور را به عنوان یکی از خودی ها راهی پارلمان محلی کردند اما این پاکبان دیروز و عضو شورای امروز، همانطور که در مقابل دوربین ها برای مصیبت پاکبانان اشک می ریخت، حاضر به امضای طرح تحقیق و تفحص از سازمان پسماند که مدیریتش بر عهده برادرزاده اسماعیل حاجی پور است، نشد!
از حقوق عقب افتاده پاکبانان تا جشن تولد برادرزاده حاجی پور در محل کار!
#اسماعیل حاجی پور #علیرضا حاجی پور


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
منتقد
خزر جان گیر دادی به حاجی پور داری خودتو شهید میکنی. داداش نگران نباش پاکبانا حقوق خودشونو گرفتن . اینقدر رفتار پوپولیستی نداشته باش. اگه ناراحتی از خبرهای بیخودی که برای شهرداری مینویسی پول نگیر. یه روز پولتون دیر میشه همه رو تحدید میکنید. بس کنید این رفتارهای دو گانه رو
دوشنبه، 21 بهمن 139820:23:33
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

ابراهیم
چرااینقدرگیرمیدیدشایدبخاطرحجم بالاوفشردگی کارهاوخدمت به ملت دلش نیومده بره خونه جشن تولدبگیره ویااینکه مدیریت منزل امرکردندحق نداره کیک وشیرینی بیاری خونه تافلان موردخواسته ام راانجام ندادی ویااینکه دیده برف میخوادبیادباتوجه به حس مسئولیت پذیریش همونجابساط پهن کرده پاکبانان محترم هم خواهشادم غروبی برندچندسرویس مسافرکشی کنندباموتورتادم عیدی یه کتونی اقلش برابچه شون بخرندواین کیک وشیرینیش رابه کام اقازهرنکنند
دوشنبه، 21 بهمن 139815:1:36
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224737 1