کدخبر:
224755
تاریخ انتشار:
۲۱ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

محمدرضا زیبایی: باید با سران فتنه برخورد شود/ آن ها به دنبال انقلاب مخملی بودند

خزر: با توجه به آن که نام زیبایی اصلا در بین اصولگرایان و حتی در بین گزینه های نظرسنجی آنان مطرح نبوده است، باید منتظر ماند و دید در صورت تلاش احتمالی او برای حضور در جناح رقیب، آیا اصلاح طلبان حاضر به پذیرش وی خواهند شد؟ 

به گزارش خزرآنلاین، محمدرضا زیبایی یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس از حوره انتخابیه رشت می باشد. وی البته پیش تر هم قصد ورود به بهارستان را داشت که در این راه موفق نبود. 

از جمله اظهارنظرهای زیبایی در دوره قبلی انتخابات مجلس، محکوم نمودن قاطعانه فتنه 88 توسط او بوده است.

وی در گفتگو با خبرنگار رشت پرس گفته بود: باید با سران فتنه برخورد شود چون عده ای از مردم با عملکرد آنان متحمل ضرر شدند. آنان سعی داشتند که شکافی در بین کشور ایجاد کنند و انقلاب مخملی راه بیاندازند. آنها افراد کوچکی نبودند و آگاهانه در این زمینه گام برداشتند. در عرصه انتخابات مشکلی وجود نداشت آنان منتخب شورای نگهبان بودند و هر کسی می توانست آزادانه رای دهد. اما اتفاقاتی که پس از انتخابات روی داد کشور را تحت تاثیر قرار داد. بنده عقیده دارم که باید با سران فتنه برخورد شود.

با توجه به آن که نام زیبایی اصلا در بین اصولگرایان و حتی در بین گزینه های نظرسنجی آنان مطرح نبوده است، باید منتظر ماند و دید در صورت تلاش احتمالی او برای حضور در جناح رقیب، آیا اصلاح طلبان حاضر به پذیرش وی خواهند شد؟ 

 

 
محمدرضا زیبایی: باید با سران فتنه برخورد شود/ آن ها به دنبال انقلاب مخملی بودند
#محمدرضا زیبایی #انتخابات مجلس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
حمید
آقای دکتر زیبایی در دوره یازدهم هم و غم و تلاش مردم این است تا افراد توانمند را روانه مجلس نمایند تا مشکلات موجود در کشور و استان را در حد ممکن رفع نمایند ، در دوره یازدهم نمایندگان رشت و شهرستان واقعا نتوانستند انتظارات مردم را پیکیری و رفع کنند تا آنجا که بنده در جربانم بیشتر وقتشان را صرف عزل و نصب مهره های خود می نمودند در حالیکه این عمل خلاف قانون می باشد ! مقصر نیستند ، بالاخره وقتی یه کسی میاد در دوره انتخابات تقبل هزبنه را می کند از نماینده منتخب انتظار دارد به قولش وفا کند ! از سران فتنه حرفی به نگارش آوردید که باید اذعان نمود در سال ۸۸ افرادی که از سیاست و تاکیدات سران فتنه پیروی می کردند با حمایت همین نمایندگان الان در تصدی مدیریت ادارات و سازمانها منصوب گردیده اند ! نکته مهم این است که مردم از عدم صداقت منتخبین خود رنج می برند اگر نماینده در طول دوره صادقانه امور محوله را دنبال نمایند مطمئن باشند که در دوره بعدی به تبلیغات و تخریب دیگران برای رسیدن به مقاصد خود نیاز ندارند .
سه شنبه، 22 بهمن 13980:12:34
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224755 1