کدخبر:
224789
تاریخ انتشار:
۲۳ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تا آخرین نفس برای عزل مدیران فسیلی می جنگم/چگونه می شود با این حجم اطلاع رسانی غافلگیر شده باشید؟

خزر: حسنی با اشاره به بسته شدن آزادراه قزوین رشت خطاب به مدیران مربوطه گفت:اگر می گویید تجهیزات نداشتید ، می گویم چرا در طول این همه سال مدیریت تان ساکت مانده اید و از وزیر و نمایندگان درخواست و مطالبه نکردید ، اگر می گویید غافلگیر شدیم می گویم چگونه می شود با این حجم اطلاع رسانی غافلگیر شده باشید؟

به گزارش خزرآنلاین، دکتر حسنی ، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از نحوه ی مدیریت بحران برف چند روز اخیر گیلان گفت: از بدو ورودم به عنوان خادم مردم به مجلس شورای اسلامی برای تعویض مدیران پیر گیلان تلاش کردم اما زد و بندهای پشت پرده برخی همکاران بی انصاف من نگذاشت تا این خانه تکانی مدیریتی انجام شود.

نماینده مردم رشت افزود: ضعف های مدیریتی در بحرانها عیان می شود وگرنه در شرایط عادی که همه مدیران نمره شان ، بیست است!

حسنی با اشاره به برخی ادارات کل که مدیران آن بیش از ده سال است تغییر نکرده اند گفت:معلوم نیست این مدیران فسیلی چه خدماتی به برخی نمایندگان داده اند که از هیچ نماینده ای صدایی در نمی آید و برعکس در مواقع حساس برای حفظ این پیرمردها روزها و ساعتها در دفتر وزیر نشسته اند.

حسنی با عنوان این مطلب که مدیریت گیلان مدرسه پیرمردهاست افزود: بارها گفته ام و باز هم به مردم گیلان قول میدهم تا آخرین نفس برای عزل مدیران فسیلی می جنگم.

حسنی با اشاره به بسته شدن آزادراه قزوین رشت خطاب به مدیران مربوطه گفت:اگر می گویید تجهیزات نداشتید ، می گویم چرا در طول این همه سال مدیریت تان ساکت مانده اید و از وزیر و نمایندگان درخواست و مطالبه نکردید ، اگر می گویید غافلگیر شدیم می گویم چگونه می شود با این حجم اطلاع رسانی غافلگیر شده باشید؟

دکتر حسنی تاکید کرد: چرا استان قزوین غافلگیر نشد و تا محدوده ای که به مدیریت آن استان ربط داشت هیچ مشکلی در تردد نبود؟

وی با گله مندی شدید از مدیریت بحران استان پرسید: آیا ارسال چند خاور خاک و نمک به راه ها و جاده های اصلی کار سخت و پیچیده و غیر قابل انجامی بود؟

نماینده مردم رشت افزود: عرضه نداشتیم اصلی ترین شاهراه ارتباطی گیلان را باز نگه داریم وای به حال جاده های فرعی و روستایی!

وی در پایان ضمن تشکر از همه ی پرسنل و کارمندان زحمتکشی که در این چند روز برای خدمات رسانی تلاش کردند ، گفت : مشکل استان مشکل مدیریتی است، وگرنه در رده های میانی و پایینی، تلاش پرسنل ستودنی است ، مشکل از مدیران بی خاصیت و پیری است که به هیچ قیمتی قصد تحویل صندلی شان به نیروهای توانمند و جوان را ندارند.
تا آخرین نفس برای عزل مدیران فسیلی می جنگم/چگونه می شود با این حجم اطلاع رسانی غافلگیر شده باشید؟
#حسنی #نماینده مردم رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اقای حسنی . مشکل شهررشت بدلیل انحلال سازمان خدمات موتوری است که ثابت قدم انرا منحل کرده ومتخصصین وتعمیرکاران را به کارهای غیر مرتبط منتقل وماشین الات را به مناطق واگذار که تخصص نگهداری انها را نداشته اندودر نتیجه برای تعمیر کوچکترین قطعه ان زمان زیادی بطول میکشیدوشیرازه خدمات را پاره نموده است درحالی که 48 ساعت قبل از بارش برف ستاد بحران درشهرداری تشکیل گردید وبقول عاقل منش 1500 نفر اماده خدمت هستند مگر با با دسته بیل میشود برف پارو کردوشما هزننه غذا ستاد بحران را دربرف وبعد ازان به پاداش مدیران را توجه کنید درصورتی که کوچه های چسبیده به مناطق شهرداری هنوز برف روبی نشده است و4روز زباله ها بدلیل عدم باز گشایی کوچه ها حمل نشده است وقتی مدیران شهرداری سفارشی باشند انتظار بیش ازان نیست وشما هم کاری نمیتوانید بکنید اگر مدیری ضعف داشت وقطعا همین طور است شما که دست باز داشتید بفکر این روز نبودید
پنجشنبه، 24 بهمن 13989:1:6
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224789 1