کدخبر:
224885
تاریخ انتشار:
۲۸ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تقسیم بندی شهروندان به درجه 1 و 2 توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت؟! + تصاویر

خزر: این مخاطب با بیان اینکه چرا می بایست تجهیزات سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت جهت استفاده بخش خصوصی به کار گرفته شود، می افزاید: اگر فقط چند ساعت زودتر به فریاد این کسبه می رسیدند هرگز بازارچه تخریب نمی شد و ترازوها و تجهیزاتی که با خون دل خوردن جمع کرده بودیم، نابود نمی شد.

به گزارش خزرآنلاین، برف اخیر به علت سومدیریت برخی مسئولین، مشکلاتی را در روند معمول زندگی مردم ایجاد کرد. اگرچه ضعف در زیرساخت ها، نبود امکانات لازم، شدت بارش برف هم در این میان بی تاثیر نبود اما تبعیض در روند خدمت رسانی به مردم و تقسیم آنان به شهروند درجه 1 و 2، بار سنگینی این برف را بر دوش مردم و شهروندان چندین برابر می کند.

در همین راستا، یکی از مخاطبین خزرآنلاین با ارسال تصاویری از خسارت وارده در بارش برف اخیر، از اقدام قابل تامل مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری گفته و مدعی می شود که همزمان با شروع بارش و علیرغم درخواست های چندین باره از مدیرعامل این سازمان مبنی بر اعزام یک دستگاه ماشین برف روبی، متاسفانه تجهیزات برف روبی این سازمان جهت برف روبی و پاکسازی پارکنیگ یکی از فروشگاه های زنجیره ای معروف اعزام شده و همین موضوع سبب شد سازه های نه چندان قدرتمند بازاچه شهید چمران رشت به کلی تخریب و خسارت سنگینی به بازاریان این بازارچه که اکثرا از اقشار ضعیف و کم درآمد هستند، وارد شود.

این مخاطب با بیان اینکه چرا می بایست تجهیزات سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت جهت استفاده بخش خصوصی به کار گرفته شود، می افزاید: اگر فقط چند ساعت زودتر به فریاد این کسبه می رسیدند هرگز بازارچه تخریب نمی شد و ترازوها و تجهیزاتی که با خون دل خوردن جمع کرده بودیم، نابود نمی شد.

وی همچنین علت این تبعیض را رفت و آمد خرید برخی مسئولین این سازمان از فروشگاه مورد نظر دانسته و می نویسد: با توجه به سرمایه کلان صاحب این فروشگاه زنجیره ای آیا انصاف بود که ماشین برف روب برای پاکسازی پارکینگ ایشان اعزم شود اما این بلا بر سر بازارچه ای که با داربست بر پا شده، بیاید.
تقسیم بندی شهروندان به درجه 1 و 2 توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت؟! + تصاویر
#سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت #خسارت برف


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224885 1