کدخبر:
224895
تاریخ انتشار:
۲۹ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

حجت جذب؛ حامی دیروز، منتقد امروز؟!

خزر: اما علت چرخش ناگهانی جذب و تبدیل او از یک موافق به مخالف چیست؟ این سوالی است که سکوت مرد اخلاق مدار شورا نقش مهمی در دامن زدن به شایعات پیرامونش ایفا می کند. 

به گزارش خزرآنلاین، حجت جذب را می توان یکی از اعضای طیف 6 نفره شورا محسوب کرد. طیفی که به حمایت از شهردار رشت معروف است. با این حال شنیده ها حکایت از آن دارد که او این روزها به دنبال طرح سوال از شهردار است.  

پافشاری جذب بر موضع طرح سوال از شهردار بی تردید حکایت از بروز برخی اختلاف نظرها دارد. اختلاف نظرهایی که نه تنها میتواند منجر به انشقاق اکثریت 6 نفره شود بلکه در صورت همراهی برخی مخالفان همیشگی شهردار، می تواند برای شهردار رشت تبعات سخت تری به همراه داشته باشد. 

اما علت چرخش ناگهانی جذب و تبدیل او از یک موافق به مخالف چیست؟ این سوالی است که سکوت مرد اخلاق مدار شورا نقش مهمی در دامن زدن به شایعات پیرامونش ایفا می کند. 

یکی از این شایعات اینست که گفته می شود ریشه اختلاف به وجود آمده در عزل و نصب ها نهفته است. گفته می شود جذب پس از اینکه در انتصاب یکی از نزدیکانش در معاونت یکی از سازمان های شهرداری ناموفق بود لب به انتقاد از این سازمان گشوده است. ادعایی که خزرآنلاین به تنهایی قادر به تایید آن نیست و البته تماس های چندین باره خبرنگار خزرآنلاین برای گفتگو با نماینده مردم رشت در پارلمان محلی شورا بی نتیجه مانده است. 

در هر حال آنچه که مسلم است اعضای شورای شهر به خوبی و به ریز از اقدامات سازمان ها، میزان اختیارات و مسئولیت هایشان آگاه هستند و هر نوع تغییر رفتار آن ها می تواند برای افکار عمومی که به خوبی فضای سیاسی شهر را رصد و البته نسبت به اخبار مرتبط با شهرداری کم میل هم نیستند، سوال برانگیز باشد. 

 
حجت جذب؛ حامی دیروز، منتقد امروز؟!
#حجت جذب #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224895 1