کدخبر:
224905
تاریخ انتشار:
۲۹ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جوابیه سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت به خبر منتشر شده در خزرآنلاین

خزر: پیرو انتشار گزارشی با عنوان " تقسیم بندی شهروندان به درجه 1 و 2 توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت؟! + تصاویر " سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت با انتشار جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده واکنش نشان داد.

به گزارش خزرآنلاین، پیرو انتشار گزارشی با عنوان " تقسیم بندی شهروندان به درجه 1 و 2 توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت؟! + تصاویر " سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت با انتشار جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده واکنش نشان داد. در این جوابیه آمده است:

سردبیر محترم پایگاه خبری خزرآنلاین

با سلام و احترام


پیرو انتشار و گزارش خبری با موضوع ( تقسیم بندی شهروندان به درجه 1 و 2 توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت ) در تاریخ بیست و هشتم بهمن 1398 که توسط یکی از شهروندان گرامی ارسال گردید، مراتب زیر برای استحضار و انتشار در همان صفحه ایفاد می شود:

در آغاز فصل زمستان و ابلاغ دستورالعمل عملیات زمستانی ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت، این سازمان جهت برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی فی ما بین کلیه واحد ها اقدام به برگزاری جلسات متعددی نمود. جلسه با پرسنل و اعضای ستاد مدیریت بحران سازمان، نگهبانان و کادر حراست ، متولیان و سرمایه گزاران بازارچه ها که وظایف هر کدام مشخص گردید تا واکنش مناسب و صحیح در این راستا انجام گردد.

سازمان نیز بر اساس رسالت خود جهت دسترسی آسان شهروندان به ارزاق عمومی با اجاره یک دستگاه بیل بکهو تلاش نمود تا مسیر های اصلی و منتهی بازارچه ها باز نگاه داشته و در برخی دیگر نیز با هماهنگی مناطق این مهم صورت گرفت و این اقدام در صورتی بود که کلیه بازارچه ها به بخش خصوصی واگذار گردیده و این از وظایف بهره برداران و سرمایه گزاران بخش خصوصی می باشد.

هایپر مورد نظر نیز یکی از این مجموعه هاست که با مشارکت سازمان و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال ارائه بهترین خدمات به شهروندان عزیز می باشد و فقط مسئولین این سازمان در آن مکان خرید نمی کنند بلکه مورد استقبال کلیه شهروندان قرار گرفته است و فقط یکبار آنهم فقط در ورودی ها برای دسترسی آسان شهروندان برف روبی انجام شد.

پارکینگ، ورودی ها و مسیر های منتهی به بازارچه شهید چمران نیز با توجه به اهمیت آن برای سازمان و شهروندان چندین نوبت برف روبی شد و تمرکز تیم عملیاتی سازمان بیشتر از هر جایی روی این بازارچه بود ولی حفظ و برف روبی سقف سازه های موقت بازارچه از وظایف سازمان نیست که متاسفانه عدم تخلیه برف از روی سقف موجب شد ۲۰% از سازه ها تخریب گردد و مابقی بازارچه به جهت اقدام به موقع مستاجرین سالم بوده و در حال حاضر مشغول فعالیت می باشند.

در پایان لازم به ذکر است که این سازمان تاکنون با ساخت بازارچه های متعدد، ساخت بزرگترین هایپر مارکت در شمال کشور و ایجاد روز بازارهای محلی و همچنین جذب سرمایه گزاران بخش خصوصی توانسته برای بیش از 1500 نفر از جوانان و شهروندان شغل ایجاد نموده و بسیاری از دستفروشان را ساماندهی کند. همچنین در حال حاضر مجموعه گیل بانو با برنامه ای مناسب در راستای حمایت از مشاغل خانگی زنان سرپرست خانوار مورد بهره برداری قرار گرفته از آن به عنوان یک طرح نو در کشور نام برده می شود پس اتهام سازمان به تقسیم بندی شهروندان به درجه 1 و 2 با توجه به اقدامات صورت گرفته قابل قبول نخواهد بود.

روابط عمومی سازمان از همراهی همه رسانه ها، همکاری کسبه بازارچه ها و روز بازارها و صبر و حوصله همه شهروندان در حل مشکلات بوجود آمده طی بارش برف اخیر تشکر و قدردانی می نماید.
جوابیه سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت به خبر منتشر شده در خزرآنلاین
#جوابیه #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224905 1