کدخبر:
225105
تاریخ انتشار:
۷ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهردار رشت در جلسه فوق العاده نیمه شب دوشنبه: لزوم بسیج و اتحاد همگانی برای مبارزه با کرونا

خزر: شهردار رشت در جلسه نیمه شب دوشنبه بر لزوم بسیج و اتحاد همگانی برای مبارزه با کرونا تاکید کرد.

به گزارش خزرآنلاین، شهردار این کلانشهر در جلسه پدافند بهداشتی و زیستی شهرداری رشت که نیمه شب دوشنبه در سالن سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برگزار شد، با اشاره به تلاش های بی وقفه تمام‌مجموعه شهرداری در جریان برف سنگین و برخی گلایه های غیرمنصفانه از این نهاد، اظهار کرد: شهرداری چشم امید شهروندان است و اگر تلاش ها برای رفع مشکلات شهری ادامه نیابد بی شک گریبان تمام مجموعه مدیریت شهری را نیز خواهد گرفت.

ناصر حاج محمدی ضمن‌تشریح موارد رعایت ایمنی در برابر ویروس کرونا بر لزوم سلامت مسئولان خدمت رسان، تاکید کرد.

وی گفت: برای مبارزه با ویروس کرونا بسیج و اتحاد همگانی لازم است.

شهردار رشت افزود: مدیریت بحران کرونا نیازمند آرامش درونی و صداقت با یکدیگر است. 

حاج محمدی خطاب به شهرداران مناطق و معاونان خود گفت: بر اساس وظیفه شرعی، عرفی، اخلاقی و انسانی باید با کمک یکدیگر، به مدیریت این بحران بپردازیم و از این رو تشکیل یک تیم با تعیین جانشین، ضروری است.

شهردار کلانشهر رشت افزود: هنگامی یک‌مدیر می تواند به تصمیم درست نائل آید که در حاشیه آرامش مدیریتی قرار داشته باشدو معاونان و جانشینان نیز باید بر اساس سلسله مراتب وظایف، پاسخگو باشند.

حاج محمدی بر رعایت بهداشت مدیریتی در پدافند بهداشت زیستی تاکید و تصریح کرد: کرونا همراه خود ورشکستگی های اقتصادی و ذهنی فراوانی به همراه دارد از این رو حفظ آرامش مردم و آشتی انان با مسئولان واجب است.

وی شهرداری را یکی از آماده ترین و بهترین نهاد خواند و یادآور شد: برخی ها اما با نادیده گرفتن تلاش های شبانه روزی مجموعه شهرداری، سعی در تخریب مسئولان شهری دارند.

حاج محمدی شهرداری رشت را از لحاظ تعداد کارکنان، امکانات آتش نشانی وایمنی ، از شهرداری های دیگر استان ها و سه استان شمالی کشورقوی تر دانست و گفت: مذاکرات برای ضدعفونی کردن شهر، با خودروهای مخصوص شهرداری و با لباس متحدالشکل انجام و این مهم با دانشگاه علوم پزشکی نیز هماهنگ شده است.

وی بر لزوم اطلاع رسانی این اقدام بزرگ، به مردم تاکید و خاطر نشان کرد: این اقدامات مدیریتی علاوه بر ایجاد آرامش روانی میان مردم، موجب الگو پذیری کشورهای دیگر از این شهرداری می شود.

این مسئول با اشاره به ابلاغ دورکاری به کارکنان شهرداری رشت گفت: این مهم نه به معنای استراحت در منزل، بلکه به معنای انجام کار در منزل است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
شهردار رشت در جلسه فوق العاده نیمه شب دوشنبه: لزوم بسیج و اتحاد همگانی برای مبارزه با کرونا
#شهردار کلانشهر رشت #حاج محمدی شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
جناب آقای شهردار محترم آیا میدانید شهر بزرگ ووهان چین تماما وکمالا سمپاشی شده بجهت بیماری هولناک کرونا ویروس . آقای شهردار محترم میدانید بعد قم شهر رشت دومین منطقه مهم کرونا ویروس یاد شده .آیا صحبتهای آقای سعید نمکی وزیر محترم بهداشت را شنیدید . آقای شهردار محترم چرا ماسک وژله دست در شهر رشت پیدا نمی شود .آقای شهردار محترم به نظر شما دیدگاه نظری مهم است یا دیدگاه عملی ....پس آگاه باش هدف همه مردم داشتن سلامت جسم و عدم داشتن استرس ووحشت است .آقای شهردار محترم خواهشاً از بازار رشت وکسب کار بازاریان یک پرس جو داشته باش وسپس همه چیز برای شما مشخص خواهد شد
پنجشنبه، 8 اسفند 13984:40:33
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225105 1