کدخبر:
225107
تاریخ انتشار:
۷ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

قابل توجه مسئولان خدمات شهری شهرداری؛ الان وقت نگرانی برای مسافران نوروزی نیست!

خزر: در حالی که بسیاری از مسئولان کشوری از جمله وزیر بهداشت بر ضرورت پرهیز از مسافرت‌های ضروری و غیر‌ضروری تا اطلاع ثانوی به استان ها و شهرها‌ی آلوده به ویروس از جمله گیلان، مازندران، قم و .... تاکید می کند، حامد بشردانش مدیر خدمات شهری شهرداری رشت از ظرفیت افزایش مکان برای نصب چادر مسافران در رشت خبر می‌دهد!

به گزارش خزرآنلاین، در حالی که بسیاری از مسئولان کشوری از جمله وزیر بهداشت بر ضرورت پرهیز از مسافرت‌های ضروری و غیر‌ضروری تا اطلاع ثانوی به استان ها و شهرها‌ی آلوده به ویروس از جمله گیلان، مازندران، قم و .... تاکید می کند، حامد بشردانش مدیر خدمات شهری شهرداری رشت از ظرفیت افزایش مکان برای نصب چادر مسافران در رشت خبر می‌دهد!

این اظهارات بشردانش در حالی طرح می گردد که شهردار رشت هم بارها بر ضرورت مبارزه با کرونا تاکید و از تلاش بی وقفه کارکنان شهرداری برای ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی خبر داده است. گویا علیرغم اینکه دکتر حاج محمدی برای مبارزه با ویروس کرونا بسیج و اتحاد همگانی را لازم می داند اما هنوز بسیاری از مردم و مسئولان استان همچون معاون خدمات شهری رشت موضوع کرونا را چندان جدی نگرفته اند.

در پایان باید گفت با توجه به جایگاه مهم خدمات شهری شهرداری رشت و تاثیر عملکرد مثبت این معاونت در ارائه خدمات به مردم در روزهای کرونایی، بهتر است مسئولان خدمات شهری شهرداری رشت به جای تمهیدات برای افزایش ظرفیت اسکان مسافران به فکر ارائه خدمات بهتر به مردم و شهروندان مطابق با خط مشی های ترسیمی شهردار رشت و دستورالعمل های وزارت بهداشت باشند.
قابل توجه مسئولان خدمات شهری شهرداری؛ الان وقت نگرانی برای مسافران نوروزی نیست!
#خدمات شهری شهرداری رشت #حامد بشردانش


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225107 1