کدخبر:
225159
تاریخ انتشار:
۹ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

گیلان چشم انتظار حضور نوبخت!

خزر: بی شک این روزها حضور نوبخت در استان نه تنها می تواند نقطه اتکا در جلساتی باشد که حول محور کنترل کرونا در گیلان برگزار می شود بلکه حضور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دستور مستقیم او می تواند بسیاری از کمبودهای احتمالی را در حوزه تجهیزات پزشکی برطرف سازد. 

به گزارش خزرآنلاین، معاون گیلانی رییس جمهور معمولا در فواصل زمانی نزدیک به گیلان و رشت سفر می کند و این حضور در زادگاه معمولا با دیدار او با نزدیکان و فعالین سیاسی و اجتماعی استان همراه است. وی حتی طی بارش برف اخیر هم به همراه وزیر نیرو در گیلان حاضر شد تا ضمن بازدید از مناطق برف گیر، از نزدیک در جریان مشکلات قرار بگیرد. حضوری که یکی از اعضای شورای شهر رشت آن را نمایشی خوانده بود و البته کلیپ همین اظهاراتش به حدی دست به دست چرخید تا سر از رسانه های کشوری در آورد. 

در این روزها اما خبری از حضور نوبخت در گیلان نیست. اگرچه می توان به راحتی پی به مشغولیات فراوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه برد اما نوبخت معمولا در مواقع این چنینی، راهی گیلان و رشت می شد تا از نزدیک در جریان مشکلات قرار بگیرد. 

بی شک این روزها حضور نوبخت در استان نه تنها می تواند نقطه اتکا در جلساتی باشد که حول محور کنترل کرونا در گیلان برگزار می شود بلکه حضور رییس سازمان برنامه و بودجه و دستور مستقیم او می تواند بسیاری از کمبودهای احتمالی را در حوزه تجهیزات پزشکی برطرف سازد. 
گیلان چشم انتظار حضور نوبخت!
#نوبخت #کرونا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
عجبا آن بار که باهلگوپتر تشریف آوردند ودور دنیا در گیلان چرخیدن و کنترل مدیریت نمودند و قابل ستودن است ولی حالا تلفات آسانی بابت کرونا ویروس در این استان در حالت گسترش بی حد و اندازه است پس چرا ایشان تیم ویژه‌ای را تشکیل ندادند تا از داخل شهر رشت موضوع به این مهمی را کاملا در این استان ریشه کنبکنند تا نه استرس داشته باشیم ونه فعالیت اقتصادی این استان دچار اخلال شود .آقای نوبخت ماسک دستکش و ژله دست اصلا در شهر رشت پیدا نمیشود .به ماها کمک عاجل بفرمایید
جمعه، 9 اسفند 139822:17:18
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
خزر آنلاین اخبار اسفناکی از شهرستان آستانه اشرفیه در مورد نماینده منتخب در محاوره ه باز تاب یافته است
شنبه، 10 اسفند 13989:38:14
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225159 1