کدخبر:
225219
تاریخ انتشار:
۱۱ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرهاد دلق پوش:

اقدام ۸ واحد صنعتی گیلان به تولید مواد بهداشتی ضدعفونی و ماسک

خزر:  با همکاری مطلوب مدیران واحدهای صنعتی که شرایط تولید اقلام بهداشتی را داشتند هشت واحد صنعتی در این شرایط بحرانی شروع به کار کردند.

به گزارش خزرآنلاین، رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت گیلان در حاشیه بازدید یکی از واحدهای صنعتی تولید مواد ضدعفونی کننده در گیلان به اتفاق استاندار گیلان، درک شرایط اضطراری کشور از طرف مدیران واحد صنعتی را شایسته تحسین دانست و اظهار داشت: مردم برای تامین محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده نگرانی نداشته باشند و این اقلام تولید شده با هماهنگی و نظارت دانشگاه علوم پزشکی از طریق مراکز درمانی و داروخانه ها در اختیار پزشکان، پرستاران زحمتکش و مردم شریف گیلان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: هم اکنون 8هزار لیتر انواع ژل، محلول و مایع ضدعفونی کننده و شوینده به صورت روزانه در این واحدهای صنعتی گیلان درحال تولید است که در صورت استمرار تهیه مواد اولیه می توانند این ظرفیت را به بیش از 30هزار لیتر برسانند.

دکتر دلق پوش خاطر نشان کرد: تنها واحد تولید الکل در گیلان در صورت دسترسی بیشتر به مواد اولیه روزانه ۲۰ هزار لیتر می تواند الکل تولید نماید.

وی ادامه داد: همچنین در واحدهای تولیدی گیلان هم اکنون ششصد هزار عدد پد الکلی به صورت روزانه تولید می شود.


رئیس سازمان صمت گیلان از اضافه شدن یک واحد صنعتی دیگر برای تولید ماسک بهداشتی تا پایان هفته خبر داد و گفت: با هماهنگی یک واحدی دیگر برای تولید ماسک؛ این ظرفیت از به ۶ هزار عدد تولید ماسک در روز در مرحله اول افزایش یافته و به زودی با شروع تولید واحد دوم به بیش از 16 هزار عدد بالغ می گردد.

شایان ذکر است قبل از به وجود آمدن این شرایط بحرانی، تعداد واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی در گیلان فقط دو واحد بود که هم اکنون با پیگیری سازمان صنعت، معدن و تجارت و بکارگیری ظرفیت های موجود در بخش خصوصی به ۸ واحد رسیده است که گفتنی است دو واحد دیگر نیز تا پایان هفته در صورت تأمین مواد اولیه به این واحدها اضافه خواهند شد.
اقدام ۸ واحد صنعتی گیلان به تولید مواد بهداشتی ضدعفونی و ماسک
#فرهاد دلق پوش # رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ابراهیم
الان چندروزدارن اعلام میکنندچندشرکت بادوبرابرظرفیت وشیفت کاری۲۴ساعته ماسک وموادضدعفونی کننده تولیدمیکنندامادریغ ازیدونه عرضه درداروخانه های شهرهاخدائی دست مریزادبایدگفت به جوانان باغیرت وتعصب گیلانی که ازجیب خودخرج کردندوماسک یکروزه تولیدکردندورایگان دست ملت دادنددرودبرغیرتشان اماازبالادستیهافقط حرف شنیدیم وووو
سه شنبه، 13 اسفند 139814:23:3
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225219 1