کدخبر:
225268
تاریخ انتشار:
۱۴ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تا اواخر فروردین درگیر ویروس کرونا خواهیم بود/ نیازمند ورود همه دستگاه‌ها هستیم

خزر: نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان در جلسه ای که با حضور معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد از تشکیل کارگروه فکری تخصصی در راستای اجرای طرح خانه به خانه خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر مهدی شادنوش، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان در جلسه ای که با حضور معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد از تشکیل کارگروه فکری تخصصی در راستای اجرای طرح خانه به خانه خبر داد.

وی با بیان اینکه ما تا اواخر فروردین درگیر ویروس کرونا خواهیم بود گفت: اکنون باید مسئله بیماریابی را در دستور کار قرار دهیم و سپس پیگیر کسانی باشیم که مبتلا شدند، مورد درمان قرار گرفته و ترخیص شده اند.

شادنوش با بیان اینکه استمرار ارتباط با مبتلایان بهبود یافته باید صورت پذیرد، افزود:باید اطمینان حاصل شود که این افراد دیگر ناقل نخواهند بود و زنجیره انتقال گسسته است.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ سازی عدم تجمعات باید به یک ضرورت تبدیل شود، تصریح کرد: باید تدابیری اندیشیده شود تا شهرستان هایی که هنوز آلوده نشده اند و مبتلایی ندارند، آلوده نشوند.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان با بیان اینکه تلاش ها در حوزه آگاهی بخشی و آموزش باید چند برابر شود، اظهار داشت: به عنوان مثال باید قانون بگذاریم که هیچ کس در جلسات بدون ماسک و دستکش حاضر نشود تا تبدیل به فرهنگ شود.

شادنوش با بیان اینکه این بحران نیاز به ورود همه دستگاه ها دارد، گفت: نباید برای ورود دستگاه ها و نهادها حساسیت به خرج داد، بخشی از کار که تخصصی است به متخصصانش واگذار می شود اما هر نهادی که می تواند گره ای از کار باز کند دستش را به گرمی می فشاریم.
تا اواخر فروردین درگیر ویروس کرونا خواهیم بود/ نیازمند ورود همه دستگاه‌ها هستیم
#دکتر مهدی شادنوش # نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اظهارات این آقای شادنوش همه اش متناقض است ، مثلا خودش در جلسه بدون ماسک و دستکش است بعد میگه باید شرکت در جلسات بدون این وسایل ممنوع شود. یا ظاهرا جایی گفته اند ماسک برای جلوگیری از کرونا لازم نیست و ...
پنجشنبه، 15 اسفند 139817:54:14
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
خزر آنلاین حالا دیدی تمام مطالبی را که برای سایت شما فرستادم مو به مو درست و حقیقی است خزر آنلاین در طول شبانه روز بیش از بیست رسانه زنده دنیا را رصد می کنم وعمق خطر را بارها عرض کردم .خزر آنلاین اگر از همین ساعت مسوولین اقدام فوری وعاجل انجام ندهند .در گیلان بزرگترین فاجعه انسانی اتفاق خواهد افتاد .خزر آنلاین خواهشاً عمق خطر را خودت به تصویر بکش
پنجشنبه، 15 اسفند 13980:18:0
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
خزر آنلاین آقای ارسلان زارع باید بیست چهار ساعته باید در استانداری حاضر باشد خزر آنلاین آقای زارع باید فورا صاحبان حرف و اندیشه را دعوت به همکاری بنماید .خزر آنلاین خواهشاً مطالب ما را به سمع و نظر ایشان برسانید .خزر آنلاین جدا گیلان از وضعیت قرمز یک درجه بالاتر قرار گرفته است خزر آنلاین بحران در حال تبدیل شدن به فاجعه است . خزر آنلاین خواهشاً دلسوز مردم گیلان وجوانان این سرزمین باش .خزر آنلاین باید سریعا لوازم پزشکی و ملزومات آن در اختیار همه آحاد جامعه قرار بگیرد .
پنجشنبه، 15 اسفند 13980:24:30
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225268 1