کدخبر:
225340
تاریخ انتشار:
۱۷ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اگر مردم گیلان در خانه نمانند از قوه قهریه استفاده می‌کنیم

خزر: محمدحسین قربانی گفت: اگر مردم به توصیه‌ها مبنی بر ماندن در خانه توجه جدی نکنند، از فردا از قوه قهریه استفاده می‌کنیم.

به گزارش خزرآنلاین، نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت و درمان در مقابله با کرونا در گیلان گفت: اگر افرادی به توصیه ها مبنی بر ماندن در خانه و اجتناب از تردد در اماکن عمومی توجه نکنند ، از ساعت ۲۴ یکشنبه ۱۸ اسفند از قوه قهریه برای برخورد با این افراد استفاده می شود.

محمدحسین قربانی با اشاره به نیاز ۵۰ میلیارد تومانی برای تامین تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی مقابله با کرونا در گیلان، تصریح کرد: تاکنون ۲۲ میلیارد تومان از این مبلغ تامین شده است و ۲۸ میلیارد دیگر هم قرار است تا دوشنبه هفته کنونی تامین شود.

وی با اشاره به اینکه سپاه قدس گیلان در بیمارستان رازی رشت یک بیمارستان سیار ۱۲۰ تخته آماده کرده است، خاطرنشان کرد: پذیرش بیمارن مبتلا به کرونا در این بیمارستان امروز آغاز می شود.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت و درمان در مقابله با کرونا در گیلان گفت: زیرساخت های راه اندازی بیمارستان صحرایی هم در سایت دانشگاه علوم پزشکی در لاکان رشت هم آماده شده است تا در صورت نیاز مبرم استان، بیمارستان پیش ساخته در مدت ۴۸ ساعت در این مکان راه اندازی می‌شود.

قربانی افزود: ۲۰۰ تخت پشتیبان بیمارستان های رشت هم در هتل المپیک این شهر برای گذراندن دوره نقاهت بیماران کرونایی که از بیمارستان مرخص می شوند در نظر گرفته شده است.

وی در پایان از تجهیز و راه اندازی بیمارستان های جدید تالش و لنگرود هر کدام با ۲۰۰ تخت از سه شنبه هفته کنونی خبر داد.
اگر مردم گیلان در خانه نمانند از قوه قهریه استفاده می‌کنیم
#قربانی #نماینده آستانه #نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
احسان
ایشون حق تهدید مردم را دقیقاً از کجا گرفتند، شورای نگهبان که صلاحیت ایشون رو رد کرده ، وزارشت بهداشت چرا به کسی که یک ماه به اتمام نمایندگیش مانده اختیار تام میدهد. دیلیل انتخاب هتل المپیک که در یک قدمی دانشگاه علوم پایه و زایشگاه رشت قرار دارد چیست، تازه درست در نزدیکیه این هتل المپیک هزاران نفر مردم بی دفاع زندگی میکنند.
شنبه، 17 اسفند 139818:32:35
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
جناب آقای قربانی اقلام مورد نیاز برای منزل را چگونه تهیه کنیم مثل نان و.... از آقای قربانی می خواهیم از این به بعد برای مردم تون بخره نگه داشتن مردم در منزل موجب درگیری بین مردم و نیروی انتظامی خواهد شد.
شنبه، 17 اسفند 139820:29:59
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سلامت
تازه های سلامت
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225340 1