کدخبر:
225363
تاریخ انتشار:
۱۸ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عذر بدتر از گناه شهدی نژاد؟! بیمار مشکوک به کرونا با پای خود بیمارستان را ترک کرد!

خزر: اگرچه شهدی نژاد مدعی است که این بیمار سرانجام در بیمارستان پذیرش شده اما نکته قابل تامل در اظهارات او اینست که می گوید این بیمار پس از مداوای اولیه با پای خود بیمارستان را ترک کرده است! این اظهارات به این معنی است که مسئولان بیمارستان رسول اکرم(ص) اجازه داده اند یک بیمار مشکوک به کرونا با سرفه های وحشتناکی در کلیپ هم مشخص است، به جای قرنطینه، با پای خود بیمارستان را ترک کرده و احتمالا افراد فراوان دیگری را هم به کرونا مبتلا نماید! 

به گزارش خزرآنلاین، همزمان با شیوع گسترده بیماری کرونا و ابتلای برخی شهروندان به این ویروس، چندین بیمارستان در ساسر استان به عنوان مراکز پذیرش کننده بیماران کرونایی تعیین گردید. بیمارستان رسول اکرم(ص) تامین اجتماعی رشت هم یکی از همین مراکز است. 

با این حال روز گذشته کلیپی ناراحت کننده در فضای مجازی منتشر شده است که فرد سالخورده ای را در حالی که به شدت سرفه می کند و بر روی زمین به حالت دمر افتاده است، به تصویر می کشد. بنا به گفته فیلمبردار، این فرد مبتلا به ویروس کرونا بوده و به همین جهت به بیمارستان رسول اکرم(ص) رشت مراجعه کرده اما به علت پُر بودن تخت ها و نبود جای خالی، از پذیرش او ممانعت به عمل آمده و در مقابل بیمارستان به حال خود رها شده است!! 

انتشار این کلیپ با واکنش شهدی نژاد، معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گیلان روبرو شده و وی با بیان اینکه اين فيلم كه مربوط به روزچهارشنبه هفته گذشته است، می گوید: بیمارفوق به بیمارستان مراجعه و اصرار به بستری (تحت عنوان کرونا) کرد که پس از تماس و اطلاع رسانی نگهبان به اورژانس، سه نفر خدمه با برانکارد بیمار فوق را به اورژانس بیمارستان رسول اکرم(ص) منتقل (فیلم موجود است) و پس از مداوای اولیه، بیمار با پای خودش بیمارستان را ترک کرد و فیلم پخش شده در فضای مجازی، مربوط به قبل از انتقال بیمار به بیمارستان است.

اگرچه شهدی نژاد مدعی است که این بیمار سرانجام در بیمارستان پذیرش شده اما نکته قابل تامل در اظهارات او اینست که می گوید این بیمار پس از مداوای اولیه با پای خود بیمارستان را ترک کرده است! این اظهارات به این معنی است که مسئولان بیمارستان رسول اکرم(ص) اجازه داده اند یک بیمار مشکوک به کرونا با سرفه های وحشتناکی در کلیپ هم مشخص است، به جای قرنطینه، با پای خود بیمارستان را ترک کرده و احتمالا افراد فراوان دیگری را هم به کرونا مبتلا نماید! 

گویا معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گیلان برای آن که هر چه سریع تر جوابی به کلیپ منتشر شده داده باشد، به این موضوع مهم توجه نکرده که حتی اگر تمام اقدامات این بیمار از رساندن خود به درب بیمارستان تا افتادن بر روی زمین و سرفه های شدیدش از روی تمارض بوده باشد، باز هم نمی بایست تنها پس از انجام مداوای اولیه به او اجازه خروج داده می شده به عبارت دیگر اینکه بیمار با پای خود بیمارستان را ترک کرده نه تنها از مسئولین بیمارستان رسول اکرم(ص) رفع مسئولیت نمی کند بلکه آن ها را در برابر مسئولیتی بزرگ تر قرار می دهد که چگونه به یک بیمار مشکوک به کرونا اجازه خروج اختیاری داده اند! 

البته خود شهدی نژاد هم بر این موضوع معترف است که بر روی این بیمار مداوای اولیه انجام شده و همین مداوا نشان می دهد تمارضی در کار نبوده و این فرد واقعا با حالت بیماری به بیمارستان مراجعه کرده است. 
عذر بدتر از گناه شهدی نژاد؟! بیمار مشکوک به کرونا با پای خود بیمارستان را ترک کرد!
#شهدی نژاد #کرونا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سلامت
تازه های سلامت
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225363 1