کدخبر:
225367
تاریخ انتشار:
۱۸ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بیش از ۲۰۰ نفر بر اثر کرونا در گیلان فوت کرده اند/حدود ۸۰۰ الی ۹۰۰ نفر در گیلان به این ویروس آلوده شده اند

خزر: نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان تاکید کرد: هنوز نتوانسته ایم مردم را قانع کنیم یک دشمن تمام عیار در رو به روی ما قرار گرفته و با هر زبانی که بتوانیم به مردم می گوییم در خانه های خود بمانند.

به گزارش خزرآنلاین، جلسه فوق العاده کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی رشت با حضور محمد حسین قربانی نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان برگزار شد.

قربانی در این جلسه اظهار داشت: از نخستین روز شیوع کرونا به استاندار گفتم به عنوان یک سرباز در کنار شما هستم و اکنون نیز به عنوان یک سرباز خادم مردم گیلان هستم.

وی با اشاره به اینکه دکتر شادنوش برای مدیریت بحران کرونا تجربیات مناسبی داشت افزود: وی با فضای نامطلوب در گیلان مواجه گشت و از سویی با ابتلای رئیس دانشگاه علوم پزشکی به گیلان مسئولیت این نهاد نیز بر عهده ایشان قرار گرفت.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان شرایط گیلان را در شیوع ویروس کرونا نامطلوب دانست و افزود: امروز مدیرکل بهداشت جهانی در مصاحبه ای اعلام کرد که اکنون زمان تعریف، بهانه گیری و تسلیم شدن نیست و  وقت تحرک و عمل است.

 قربانی تصریح کرد: تنها راه نجات از بحران ویروس کرونا این است زنجیره شیوع این ویروس را قطع کنیم.

 وی با اشاره به اینکه امروزه زیرساخت های گیلان مناسبت نیست افزود: استان قم یک بیمارستان جامع با ۵۰۰ تخت را برای درمان بیماران کرونا اختصاص داده ولی در گیلان بیماران کرونایی به صورت پراکنده بستری هستند.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان تاکید کرد: هنوز نتوانسته ایم مردم را قانع کنیم یک دشمن تمام عیار در رو به روی ما قرار گرفته و با هر زبانی که بتوانیم به مردم می گوییم در خانه های خود بمانند.

 وی آمار فوت شدگان مبتلا به کرونا در گیلان را بالغ بر ۲۰۰ نفر اعلام کرد و افزود: حدود ۸۰۰ الی ۹۰۰ نفر در گیلان به این ویروس آلوده شده اند.
بیش از ۲۰۰ نفر بر اثر کرونا در گیلان فوت کرده اند/حدود ۸۰۰ الی ۹۰۰ نفر در گیلان به این ویروس آلوده شده اند
#قربانی نماینده آستانه #مبتلایان به کرونا در گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خزر آنلاین این احتمال وجود دارد که بیش از چند صد هزار نفر مبتلا به کرونا ویروس شده باشند ولی در جریان نباشند . البته آمار فوت شدگان که اعلام شده با توجه به نرم جهانی 2درصد پس میزان مبتلایان باید خیلی زیاد باشد
يکشنبه، 18 اسفند 139814:56:19
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225367 1