کدخبر:
225407
تاریخ انتشار:
۲۰ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

کار بزرگ زوج خیّر گیلانی و اهدای 30 تخت icu به بیمارستان رازی

خزر: شنیده های خبرنگار خزرآنلاین حکایت از آن دارد این زوج که اصالتا اهل انزلی و ساکن تهران می باشند، از خیرین مدرسه ساز بوده و ید طولا و تبع بلندی در انجام امورات خیر این چنینی دارند. این زوج پس از شیوع بیماری کرونا و اطلاع از کمبود تجهیزات بیمارستانی برای بستری و درمان بیماران، این بار هم بنا به پیشنهاد معاون عمرانی استاندار گیلان که پیش تر مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان بوده است، 30 تخت icu با تجهیزات کامل که ارزش ریالی آن میلیاردها تومان می باشد، را خریداری و به دانشگاه علوم پزشکی گیلان اهدا کرده اند. 

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر از اضافه شدن 30 تخت icu به تخت های ویژه بیمارستان رازی رشت داد. 

دکتر سالاری افزود: به منظور رسیدگی بهتر به بیماران حاد تنفسی بیمارستان رازی که بزرگترین مرکز بستری بیماران حاد تنفسی استان است، در روزهای آینده 30 تخت مراقبت ویژه به تخت های این بیمارستان اضافه می شود. 

دکتر سالاری اما نگفت که این 30 تخت مراقبت ویژه، نه توسط دولت بلکه توسط آقا و خانم موقری که یک زوج خیر گیلانی می باشند، به این مرکز درمانی اهدا شده است. 

در همین راستا، شنیده های خبرنگار خزرآنلاین حکایت از آن دارد این زوج که اصالتا اهل انزلی و ساکن تهران می باشند، از خیرین مدرسه ساز بوده و ید طولا و تبع بلندی در انجام امورات خیر این چنینی دارند. این زوج پس از شیوع بیماری کرونا و اطلاع از کمبود تجهیزات بیمارستانی برای بستری و درمان بیماران، این بار هم بنا به پیشنهاد معاون عمرانی استاندار گیلان که پیش تر مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان بوده است، 30 تخت icu با تجهیزات کامل که ارزش ریالی آن میلیاردها تومان می باشد، را خریداری و به دانشگاه علوم پزشکی گیلان اهدا کرده اند. 

اگرچه طی روزهای اخیر و پس از شیوع گسترده ویروس کرونا، برخی افراد سودجو اقدام به احتکار اقلام بهداشتی برای فروش به چندین برابر قیمت نموده اند، اما افرادی مانند این زوج انزلیچی هم هستند که تنها برای رضای خدا، این چنین به یاری همنوعان و هم استانی های خود می شتابند و نشان می دهند انسانیت همچنان زنده و جاری است.

 
کار بزرگ زوج خیّر گیلانی و اهدای 30 تخت icu به بیمارستان رازی
#خیّر گیلانی #موقری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خداوند خیرشان دهد انشالله با اولیاالله محشر شوند
پنجشنبه، 22 اسفند 139822:7:37
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225407 1