کدخبر:
225643
تاریخ انتشار:
۲۹ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرهاد دلق پوش: جریمه 837 میلیون ریالی برای متخلفان اقلام بهداشتی در گیلان

خزر: فرهاد دلق پوش در کمیته ویژه نظارت بر بازار اظهار داشت: به بازرسین سازمان تاکید کرده ام فروشندگان اقلام بهداشتی را به صورت محسوس و نامحسوس زیر ذره بین قرار دهند در همین ایام 837 میلیون ریال برای متخلفان اقلام بهداشتی جریمه زده شده و برخورد شدیدی در این خصوص صورت گرفته است. 

به گزارش خزرآنلاین، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از کشف بیش از 208 هزار عدد ماسک احتکار شده خبر داد و گفت: در بازرسی های مستمر از بازار 5500 عدد دستکش و بالغ بر 720 لیتر الکل کشف شده است که بدون هیچ چشم پوشی، بلافاصله پرونده تخلف آنها تشکیل و به تعزیرات حکومتی جهت اعمال قانون ارجاع شده است.

وی یکی از امور روزانه بازرسان سازمان صمت را سرکشی به داروخانه های منتخب علوم پزشکی و تجهیزات پزشکی جهت نظارت دانست و تاکید کرد: در زمان توزیع انواع ضدعفونی کننده ها و ماسک؛ بازرسین این سازمان و نماینده وزارت بهداشت حضور دارند.

رئیس کمیسیون نظارت استان گیلان با اذعان به برخی کمبودها در زمینه اقلام بهداشتی در گیلان، خاطر نشان کرد: در چند روز گذشته تعداد 10هزار و 980 عدد اسپری ضد عفونی کننده و 120 هزار پد الکلی و 60 هزار ماسک در سطح استان به صورت رسمی با نظارت بازرس این سازمان و نماینده وزارت بهداشت در داروخانه ها توزیع شده است البته این آمار غیر از مواردی است که توسط نیروهای مردمی به صورت خودجوش تولید و توزیع می گردد.

وی یکی دیگر از اقدامات نظارتی سازمان صمت گیلان را استقرار بازرس مقیم در واحدهای تولید کننده اقلامی بهداشتی دانست و تصریح کرد: هدف از گذاشتن بازرس مقیم در واحدها، کنترل و نظارت بیشتر بر زنجیره تولید و توزیع هدفمند آن با همکاری نمایندگان وزارت بهداشت است که کانال توزیع آن نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی مشخص شده است.

رئیس سازمان صمت گیلان ضمن اعلام تامین کالاهای اساسی و وجود مکفی ذخایر این اقلام در انبارها و سردخانه های استان، اظهار داشت: مردم فهیم گیلان به فروشگاه ها و بازار هجوم نبرند و ما به اندازه چندین برابر کفایت استان کالاهای پرمصرف و اساسی عیدانه ذخیره سازی انجام داده ایم و تمهیدات تنظیم بازار اتخاذ شده است و مردم به شایعات بی اساس دامن نزنند و مواظب سلامتی خود باشند.
فرهاد دلق پوش: جریمه 837 میلیون ریالی برای متخلفان اقلام بهداشتی در گیلان
#استان گیلان #فرهاد دلق پوش #رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225643 1