کدخبر:
225679
تاریخ انتشار:
۲۹ اسفند ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

برگزاري مهرواره فرهنگي هنري در گيلان؛ كانون با لبخندي بهارانه به استقبال سال نو مي رود

خزر: كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان گيلان فراخوان مهرواره «لبخند بهارانه» را با همراهي دفتر اموربانوان و خانواده استانداري استان و سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشي شهر رشت منتشركرد.

به گزارش خزرآنلاین، اين مهرواره فرهنگي و هنري در آستانه سال 1399 ه.ش و به منظور نشاط بخشي افزون تر به جامعه و آشناسازي هرچه بيشتر مخاطبان با نقش سلامتي و تندرستي در ايجاد حس شادي و رضايتمندي و هم چنين ضرورت پاس داشت سلامت فردي و اجتماعي در مواجهه با ويروس كرونا برگزار مي شود.

«بهداشت فردي»، « اميد به زندگي»، « قدرشناسي از جهادگران عرصه سلامت و ايمني فردي و اجتماعي جامعه»، «نوع دوستي و مسووليت پذيري اجتماعي در مواجهه با بيماري كرونا»، از محورهاي موضوعي اين رويداد فرهنگي هنري به شمار مي رود.

برهمين اساس نيز مخاطبان گروه هاي سني كودك، نوجوان و بزرگسال مي توانند با بهره گيري از تكنيك(روش) آزاد و به صورت فردي، به خلق اثر پرداخته و با ارسال يك اثر در زمينه طراحي، نقاشي، عكاسي، كلاژ، چاپ و متن ادبي در اين مهرواره فرهنگي هنري شركت كنند.

اين درحالي است كه درج (نام و نام خانوادگي، گروه سني، شماره تماس و نشاني ) و درعين حال، ارسال تصوير اثر حداكثر تا پايان فروردين سال 1399 از طريق پيام رسان گپ يا واتس آپ به شماره 09335400749 از شرايط لازم براي شركت در اين مهرواره فرهنگي هنري اعلام شده است.

شايان ذكر است، از خالقان آثار برگزيده طي آييني در سال 1399 تجليل خواهد شد.
برگزاري مهرواره فرهنگي هنري در گيلان؛ كانون با لبخندي بهارانه به استقبال سال نو مي رود
#گيلان #برگزاري مهرواره فرهنگي هنري #كانون با لبخندي بهارانه


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
225679 1