کدخبر:
226661
تاریخ انتشار:
۱۳ اردیبهشت ۹۹
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ادامه حواشی انتخاب شهردار؛

تحفیر سرپرست شهرداری کیاشهر توسط اعضای شورا+سند!

خزر: یازدهم فروردین ماه سال جاری علی اوسط اکبری مقدم معاون استاندار گیلان در پاسخ به نامه مورخ ۲۴ اسفند ۹۸ شورای شهر کیاشهر در خصوص انتخاب حسین بائوج لاهوتی به عنوان شهردار کیاشهر پاسخی را به این شورا اعلام می نماید.

به گزارش خزرآنلاین، در بخشی از متن این نامه آمده است: “به اطلاع می رساند بر اساس مدارک و مستندات ارسالی نامبرده فاقد شرایط احراز بند ۲ ردیف چ ماده ۳ آئین نامه شرایط احراز تصدی سمت شهردار مصوب ۱۳۹۷ هیات محترم وزیران و همچنین بند الف ردیف ۱ بخشنامه شماره ۲۱۰۵۵۷ مورخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ وزیر محترم کشور با اصلاحات بعدی آن برای تصدی سمت شهرداری کیاشهر می باشد. مقتضی است در اسرع وقت نسبت به معرفی فرد واجد شرایط اقدام لازم صورت پذیرد.”

ماجرا از این قرار است که پس از برکناری شهردار کیاشهر به دلیل دستگیری، اعضای شورای این شهر اقدام به انتخاب حسین بائوج لاهوتی به عنوان شهردار می کنند. انتخابی که در همان ابتدای امر به دلیل نداشتن سوابق کافی با نتیجه نرسیده و وی با عدم احراز صلاحیت مواجه می شوند، اما بنا به شنیده ها ۴ عضو از ۵ عضو شورای شهر کیاشهر یعنی همگی بجز طاهره اجتماعی که به لاهوتی رای نداده بود، به انتخاب لاهوتی تاکید می کنند. موضوعی که با تاکید استانداری گیلان به رعایت قانون مواجه می شود.

اما اتفاق عجیب تر از اینها، پاسخی است که شورای شهر کیاشهر ارسال می کند. ارسال صورت جلسه شورا بدون ارسال آن به فرمانداری شهرستان، آنهم بدون رعایت سلسله مراتب اداری! و البته با یک متن عجیب و قابل تأمل. جایی که در بخشی از صورت جلسه ارسال شده، آمده است: “بجهت عدم وجود نیروی کارآمد و متخصص در امر شهرداری بناچار فرد غیرمتخصص بعنوان سرپرست گمارده شده است.”

/خبر راست
تحفیر سرپرست شهرداری کیاشهر توسط اعضای شورا+سند!
#سرپرست شهرداری کیاشهر #شهرداری کیاشهر گیلان #حسین لاهوتی شهردار کلاچای #اعضای شورای شهر کیاشهر


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
شورای شهر بندرکیاشهر بجای اینکه پاسخگوی اعمال خود ازعملکرد زمان تصدی شهرداروقت باشد وبه مردم شریف این شهر اعلام نماید که مانادان بودیم وبه شهردار مجوز دادیم و چراکه نادان به قوانین بودیم والبته شاهد با دانایی مجوز دادیم. سازمان بازرسی وحوزه قضایی بندرکیاشهر باید تک تک اعضای شورا را سوال نماید ودرصورت قصور وتقصیر محاکمه شوند نه اینکه فرد شریفی که سرپرست شهرداری است اینگونه خطاب کند که خودشان لیاقت این متن رادارند. زیرا خودشان نادان هستند .خودشان افراد غیر متخصص هستند.
سه شنبه، 16 ارديبهشت 139916:34:54
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
226661 1