کدخبر:
226825
تاریخ انتشار:
۲۰ اردیبهشت ۹۹
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

حقوق کارمندانی که زیر ۶ میلیون دریافتی دارند افزایش می‌یابد

خزر: عباسی با بیان اینکه در خصوص متناسب سازی حقوق کارکنان دولت نیز تغیراتی صورت خواهد پذیرفت، افزود: کسانی که زیر ۶ میلیون حقوق می گیرند تغییراتی در حقوق و مزایای آنها ایجاد خواهد شد.

به گزارش خزرآنلاین، اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش در گفتگویی در خصوص طرح رتبه بندی فرهنگیان اظهار کرد: این طرح مصوبه مجلس است و در قانون بودجه ۹۸ و ۹۹ نیز دیده شده که در سال ۹۸ به طور ناقص اجرا شد و در سال ۹۹ باید به طور کامل اجرا شود و منتظر ابلاغ دولت هستیم تا از خرداد ۹۹ حقوق فرهنگیان را مطابق با طرح رتبه بندی که مورد توافق دولت و مجلس است، پرداخت شود.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه سال گذشته قرار بود که فرهنگیان اولویت بندی شوند اما این کار انجام نشد، افزود: تفاوت حقوقی میان فرهنگیان شاغل در ستاد و صف وجود دارد که با اجرای طرح رتبه بندی تمام فرهنگیان از امتیازات برابر برخوردار خواهند شد.

عباسی در ادامه تصریح کرد: اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان در راستای طرح تحول بنیاد نظام آموزش و پرورش است و برگ زرین در عملکرد دولت و مجلس خواهد بود.

وی با بیان اینکه در خصوص متناسب سازی حقوق کارکنان دولت نیز تغیراتی صورت خواهد پذیرفت، افزود: کسانی که زیر ۶ میلیون حقوق می گیرند تغییراتی در حقوق و مزایای آنها ایجاد خواهد شد.

نماینده رودسر و املش درباره اتسخدام نیروهای حق التدریسی نیز به دیارمیرزا گفت: طبق استفساریه مجلس بالغ بر ۳۰ هزار نفر به نفرات قبلی اضافه شدند، پیش دبستانی و حق التدریسی ها پس از استخدام در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی یکسال آموزش می‌بینند.

عباسی در خصوص افزایش قیمت چای نیز گفت: میانگین قیمت درجه یک چای به حدود ۶ هزار تومان رسیده که مناسب است و از جهاد کشاورزی و سازمان چای می‌خواهم با دقت نسبت به فرآوری چای عمل کنند.

وی افزود: بسیاری از کارخانجات پس از اینکه تغییراتی در تعرفه واردات و نرخ خرید تضمینی ایجاد شده درآمد خوبی به دست آورده اند که سبب افزایش سرانه درآمد روستایی خواهد شد.

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به تاثیرات اقتصادی کرونا و بسته های تشویقی و حمایتی دولت گفت: سال ۹۹ باید دولت با دقت در مصرف منابع به گونه ای عمل کند که مردم بیش از این دچار زیان و خسارت مادی و معنوی نشوند.
حقوق کارمندانی که زیر ۶ میلیون دریافتی دارند افزایش می‌یابد
#اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش #اسدالله عباسی نماینده مجلس #افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۹ #میزان افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۹


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
226825 1