کدخبر:
226947
تاریخ انتشار:
۲۳ اردیبهشت ۹۹
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

توسعه محدوده منطقه آزاد انزلی گامی مهم در مسیر توسعه ملی

خزر: در سال جهش تولید و با مصوبه مجلس شورای اسلامی محدوده منطقه آزاد انزلی به بیش از ده هزار هکتار رسید.

به گزارش خزرآنلاین، با مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی، لایحه الحاق دو هزار هکتار از اراضی صنعتی و فرودگاهی استان گیلان به محدوده منطقه آزاد انزلی به تصویب رسید.

باعنایت به مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص تصویب طرح توسعه محدوده این منطقه که در قالب لایحه دولت تقدیم مجلس شد، موضوع تغییر نام مطرح نبوده بلکه تنها توسعه محدوده منطقه مورد هدف دولت محترم بوده است لذا افزودن پیشوند گیلان به منطقه آزاد انزلی؛ توسط مجلس شورای اسلامی بعنوان مرجع قانون گذار کشور مطرح شده است.

این سازمان در راستای ایفای نقش پیش‌ران خود به عنوان محور توسعه استان گیلان با تکیه بر بهره‌برداری حداکثری از تمامی ظرفیت ها و امکانات استانی و تامین زیرساخت های لازم جهت حضور موثر در کریدورهای بین المللی و اتحادیه ها بویژه اتحادیه اوراسیا بوده و این امر، مهمترین راهبرد سازمان محسوب می شود.

گفتنی است با اضافه شدن فرودگاه سردارجنگل بعنوان زیرساخت ترانزیتی مهم و اراضی صنعتی به محدوده این منطقه، ظرفیت جذب و توسعه سرمایه گذاران تولیدی در این منطقه به بیش از ۱۰ برابر وضع موجود افزایش می یابد، موضوعی که موجبات چند برابر شدن ظرفیت‌های این منطقه در عرصه های صادراتی و اشتغالزایی استان و کشور خواهد بود.
توسعه محدوده منطقه آزاد انزلی گامی مهم در مسیر توسعه ملی
#توسعه محدوده منطقه آزاد انزلی #معاونت توسعه مدیریت منطقه آزاد انزلی #شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد انزلی #مناطق آزاد تجاری صنعتی استان گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Economy
تازه های Economy
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
226947 1