کدخبر:
236994
تاریخ انتشار:
۲۴ اردیبهشت ۹۹
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چرا اسامی نورچشمی ها را منتشر نمی کنید؟!

خزر: وضعیت این مشاورگزینی ها به حدی عجیب است که با بررسی اخبار جسته و گریخته منتشر شده در رسانه ها، شاید بتوان گفت تعداد آبدارچی ها شورا از تعداد اعضای شورا هم بیشتر است! 

به گزارش خزرآنلاین، بهراد ذاکری در جلسه امروز شورای شهر رشت با اشاره به نوع قرارداد های بسته شده در شهرداری، گفت: بنده از اول ورود بر اساس قانون دو نفر را می توانستم معرفی کنم که یکی مشاور و دیگری راننده بود.

این عضو شورا اظهار کرد: اما متاسفانه افرادی از سالهای گذشته توسط برخی دوستان با قراردادهایی مشغول به کار شدند که در عنوانین ذکر شده در قرار داد به کار گرفته نشده اند.

ذاکری افزود: این افراد در حوزه های دیگر مثل روابط عمومی و اداری مشغول کار هستند و این خلاف قانون است و اگر این افراد به اداره کار شکایت کنند برگشت به کار انها در همان عنوانین ذکر شده در قرارداد خواهد بود.

البته آن چه که ذاکری به آن اشاره کرده است، محدود به دوره فعلی شورا نیست اگرچه در همین دوره شورا هم، مشاورگزینی ها با قوت و شدت توسط چند عضو شورا ادامه داشته و دارد. مشاورانی که بعضا در قالب آبدارچی به جمع شورا افزوده می شوند اما هر یک از آن ها به یک عضو شورا به طور ویژه در حال خدمت دهی می باشند. 

وضعیت این مشاورگزینی ها به حدی عجیب است که با بررسی اخبار جسته و گریخته منتشر شده در رسانه ها، شاید بتوان گفت تعداد آبدارچی ها شورا از تعداد اعضای شورا هم بیشتر است! 

از بهراد ذاکری به عنوان عضوی از شورا که همواره بر مبارزه با فساد سازمان یافته تاکید داشته، انتظار می رود بدون توجه به گروه بندی های سیاسی درون شورایی، اسامی این مشاورین نورچشمی و اینکه هر یک از آنان به کدام یک از آن ها منتسب به کدام عضو شورا هستند، را شخصا منتشر نموده و یا برای انتشار در اختیار رسانه ها قرار دهد. 

 
چرا اسامی نورچشمی ها را منتشر نمی کنید؟!
#بهراد ذاکری #شورای شهر رشت #طرح سوال از شهردار رشت #جذب نیرو در شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
رضا
جناب آقای دکتر تو از همه بدتر هستی . هنوز اداب بزرگتری و کوچکتری را بلد نیستی منتظ هستی همه به تو سلام بگن برو خودت را اصلاح کن
يکشنبه، 28 ارديبهشت 139920:9:26
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
236994 1