ویژه

خزر: در چهار ماهه ابتدای سال جاری یک میلیون تن تخلیه و بارگیری کالا داشتیم که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 45 درصد رشد را نشان می دهد  واین با بازاریابی و کارشناسی محقق شده و در حالیکه در حوزه خزر 15 درصد آمار منفی می باشد بنادر گیلان امار مثبت دارد.

افزایش ظرفیت 400 هزار تنی بندر آستارا - رشد 17 درصدی صادرات غیرنفتی در چهارماهه اخیر

خزر: نشست خبری دومین جشنواره لاله های تالابی شامگاه سه شنبه با حضور اصحاب رسانه استان در سالن اجتماعات شهرداری بندرانزلی برگزار شد.

نشست خبری دومین جشنواره لاله های تالابی برگزار شد

خزر: یکی از اهالی منطقه در این خصوص گفت: استارت این پروژه از سال 94 آغاز شده است و قرار بر این بود که طی 4 ماه پروژه به اتمام برسد اما بیشتر از یکسال است که منتظر اتمام پروژه ایم.

پل چپه زاد شاندرمن، صدای مردم را در آورد
در هفتاد و هفتمین جلسه شورای شهر انزلی مطرح شد؛

خزر: سوال و استیضاح حق مسلم اعضای شوراست و من وکیل مدافع هیچکس نیستم و به وظایف قانونی خودم می پردازم و آقای شهردار نیاز به وکیل مدافع ندارد و از پی مشکلات خود بر می آیند.

اعتراض به هزینه کرد 300 میلیونی برای جشنواره لاله های تالابی- استاندار مردم انزلی را مظلوم خواند
امام جمعه بندرانزلی:

اختصاصی/خزر: در شرایط فتنه که تشخیص حق و باطل برای مردم بسیار مشکل می‌شود، باید به‌ گونه‌ای عمل کرد که هیچ بهره‌ای به نفع فتنه ایجاد نشود و همه مسئولان از عواملی که موجب تقویت فتنه می شود پرهیز کنند.

عمده ترین مشکلات این کشور مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است
امام جمعه اسالم:

خزر: امام جمعه اسالم با اشاره به اینکه فراموش شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر بزرگ‌ترین درد است، گفت: از مسؤولان طرح‌های ساحلی می‌خواهیم با انجام کارهای فرهنگی، نصب بنر و پوسترها و... رعایت شئونات اسلامی را یادآوری کنند.

فراموش شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر بزرگ‌ترین درد است
امام جمعه آستارا:

خزر: پرداخت حقوق‌های نجومی به برخی مدیران خیانت به آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی است.

پرداخت حقوق‌های نجومی خیانت به آرمان‌های انقلاب است- ضرورت برخورد جدی دولت با متخلفان
امام جمعه موقت لاهیجان:

اختصاصی/خزر: درست است که جامعه دارای یک سری کاستی هاست اما جوانان ما اهل دیانت هستند وهمیشه دراینگونه مراسم ها شرکت میکنند.

انشالله عبادات و اخلاق نیکوی ما، تنها مختص این ماه نباشد
شهردار لاهیجان:

اختصاصی/خزر: در خصوص افتتاح آنها نیز لازم به ذکر است که منتظر زمان مناسبی هستیم تا با حضور فرماندار لاهیجان و استاندار گیلان مراسم افتتاحیه رسمی را برگزار کنیم.

دو پارک باغ نارنج و دانشجو هر دو به بهره برداری رسیده اند
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رودسر:

اختصاصی/خزر: امروز اگر نگاه بکنیم به موقعیت جمهوری اسلامی و موقعیت دشمنان اسلام علی الخصوص شیطان بزرگ آمریکا، واقعا میبینیم که ایران اسلامی از نگاه مردم جهان یک جایگاه رفیع و بلند مرتبه پیدا کرده است.

امروز یک راهپیمایی عادی نیست، روز افتراق مظلوم از ظالم است
جلالوند، عضو شورای شهر انزلی؛

اختصاصی/خزر: دلیل این اعتراضات اینست که این آقا به شهردار میگوید عوارض نوسازی مرا ببخشید که این دقیقاً استفاده از رانت نمایندگی شوراست، آیا کسی که چنین درخواستی از شهردار دارد، در راستای خدمت به مردم عمل میکند؟!

علت برخی مخالفت ها در شورای شهر انزلی اینست که آقایان به دنبال استفاده از رانت هستند!

اختصاصی/خزر: بنده بعنوان عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر پیشنهاد تاسیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری را ارایه کردم و متاسفانه از سوی شهردار و رئیس شورا به تشویش اذهان عمومی محکوم شدم!

همیشه سعی کرده ام صدای مردم انزلی باشم-هیچوقت از تریبون شورا برای خودم نردبان نساختم