ویژه
آخرین اخبار اقتصاد
عکس و فیلم اقتصاد

خزر: پرداخت به کارفرمایان در قبال سپرده گذاری آنان این سوال را به ذهن متبادر می کند که آیا ماهیت این صندوق از یک نهاد حمایتی از کارفرمایان، به موسسه بانکی برای سودآوری از سپرده های آنان تغییر کرده است؟

عملکرد صندوق کارآفرینی امید گیلان؛ کمک به کارآفرینان یا درآمدزایی از آنان؟!

خزر: حدود یک ماه و نیم است که شورای پول و اعتبار تشکیل جلسه نداده است و همه اینها بر دغدغه سپرده‌گذاران افزوده است.

مردم؛ در انتظار وعده و وعیدها- آیا مشکلات ثامن حل و فصل می‌شود؟

خزر: به نظر می رسد رقم هنگفت 880 میلیارد تومانی، نیاز به شفاف سازی دارد. مودیانی که بدانند اساس و نحوه محاسبه مالیات چگونه است، این مالیات کجا هزینه می شود، با فرارهای مالیاتی دانه درشتان چگونه برخورد می شود و ....  با اشتیاق بیشتری اقدام به پرداخت مالیات می نمایند.

درآمد هنگفت مالیاتی گیلان کجا هزینه می شود؟
انتقاد نماینده رشت به قرارداد نفتی با توتال؛

خزر: قرارداد با شرکت توتال که سابقه بدعهدی در ارتباطش با ۳ قرارداد نفتی با ایران دارد یک اشتباه بزرگ از سوی وزارت نفت است.

باید مراقب بود کرسنت جدیدی برای پرداخت غرامت ایجاد نشود
برنامه جدید برای کاسپین؛

خزر: در تازه‌ترین تصمیم برای رسیدگی به وضعیت سپرده‌گذاران فرشتگان، به طور خودکار برای سپرده‌گذاران حساب‌هایی نزد موسسه کاسپین گشایش یافته و مبلغی به صورت علی‌الحساب در حساب آنها واریز می‌شود.

واریز خودکار وجوه علی‌الحساب برای سپرده‌گذاران فرشتگان

خزر: به‌طور طبیعی سالانه برخی از واحدهایی که توانایی رقابت و تولید در بازار را ندارند از گردونه صنعت خارج می‌شوند و این مقوله امری طبیعی است.

گیلان در جذب سرمایه‌گذار رتبه نخست کشور را دارد

خزر: مدیرکل نظارت بر بانکها و موسسات اعتباری بانک مرکزی اعلام کرده است که تنها 80 شعبه‌ کاسپین در کل کشور که اسامی آنها در سایت بانک مرکزی وجود دارد مجاز به پرداخت سپرده‌ها هستند و اتفاقی که در خارج از این شعب رخ دهد، مورد تائید این بانک نیست.

تنها 5 شعبه کاسپین در گیلان مجاز به پرداخت سپرده ها هستند - جزئیات
رئیس اتاق بازرگانی گیلان:

خزر: حجم مبادلات تجاری ایران با روسیه، 2 میلیارد دلار در سال است و با بهره برداری از سرای تجاری ایران در بندر آستراخان تا پایان نیمه نخست امسال، میزان تجارت گیلان با این کشور افزایش خواهد یافت.

حجم مبادلات تجاری گیلان با روسیه افزایش می یابد

خزر: کنسرسیومی به رهبری شرکت توتال فرانسه قرار است یک قرارداد گازی چند میلیارد دلاری با ایران منعقد کند که اولین قرارداد مهم در حوزه انرژی ایران با یک شرکت نفتی اروپایی در طی بیش از یک دهه اخیر به شمار می رود.

آغاز سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلاری توتال در ایران با امضای قرارداد امروز

خزر: معاون ارزی بانک مرکزی درخصوص بازگشت به نظام ارزی تک نرخی به صورت تدریج و یا دفعی عنوان کرد: ما اساساً با سیاست های شوک درمانی در بازار ارز مخالفیم. به نظر ما حفظ پایدار نظام ارزی تک نرخی مهم تر از تحقق آن است.

زمان تحقق ارز تک‌نرخی همچنان در ابهام-معاون ارزی بانک مرکزی- با شوک درمانی مخالفیم

خزر: اگرچه ستاد مبارزه با قاچاق تاکید دارد که طرح رجیستری تلفن همراه باید هر چه سریعتر اجرایی شود اما در این میان اخیرا مبارزه با قاچاق گوشی همراه وارد فاز جدیدی شده است و عده‌ای معتقدند که از سر منشاء مافیای گوشی همراه اطلاع دارند.

مافیای موبایل را چه کسانی اداره می‌کنند؟

خزر: به زودی این خودرو رقیبی سرسخت برای کراس‌ اوورهای بازار ایران می‌شه و احتمالا در صورت تبلیغات و بازاریابی خوب شرکت ایرتویا باید شاهد استقبال وفروش بالای این خودرو در ایران باشیم.

به زودی این خودرو رقیبی سرسخت برای کراس‌ اوورهای بازار ایران می‌شه و احتمالا در صورت تبلیغات و بازاریابی خوب شرکت ایرتویا باید شاهد استقبال وفروش بالای این خودرو در ایران باشیم.
اولین‌ تویوتای خوش قیافه در راه ایران - قیمت - تصاویر