اخبار ویژه
آخرین خبرها
عکس و فیلم
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان :

خزر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از تولید سالانه پنج میلیون تن محصولات فولادی در این استان خبر داد.

تولید سالانه5 میلیون تن محصولات فولادی در گیلان
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

خزر: هنوز مهار تورم در جامعه و زندگی مردم با وجود اظهارات دولت احساس نمی شود.

با وجود اظهارات دولت مهار تورم در زندگی مردم احساس نمی شود

خزر: قانون بودجه سال 1396 کل کشور از سوی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برای اجرا به حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور ابلاغ شد.

متن کامل قانون بودجه سال ۹۶

خزر: عیدی آخر سال کارگران برای سال جاری بر اساس قانون کار تعیین می شود. کارگران مشمول قانون کار، اعم از اینکه در بخش خصوصی و یا دولتی شاغل باشند، از دو ماه عیدی و پاداش آخر سال برخوردار میشوند.

جزئیات تازه از عیدی کارگران در پایان سال

خزر: مشاور رییس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه پیگیری وضعیت سهام عدالت فقط از سایت و شماره تلفن مختص این سهام قابل انجام است، می‌گوید: طی چند روز گذشته افرادی کلاه‌بردار مدعی شده اند که می توانند با گرفتن مبلغی برای مردم سهام عدالت ثبت نام کنند.

 کلاه‌برداری به شیوه سهام عدالت!

خزر: بانک مرکزی از انحلال تعاونی اعتبار ثامن الحجج و تشکیل هیئت تصفیه خبر داد و اعلام کرد: مبالغ قابل انتقال و قابل پرداخت حساب های تعاونی اعتبار ثامن الحجج ( در حال تصفیه) به همه سپرده گذاران تعلق می گیرد.

تعاونی اعتبار ثامن الحجج منحل شد

خزر: قائم مقام بانک مرکزی گفت: طی سال های گذشته تاکنون، حذف ۳ یا۴ صفر از پول ملی در دستور کار بوده است اما این امر نیاز به ثبات بیشتر اقتصاد و نیز کنترل تورم دارد. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که برای اجرایی کردن این امر نیاز به یک سال دیگر زمان داریم.

حذف ۳ یا ۴ صفر پول کشور تا یک سال دیگر!

خزر: پارس خودرو فروش تک ودیعه ای و اعتباری برلیانس H۳۳۰ ویژه نوروز ۹۶ را آغاز کرد.

برلیانس H۳۳۰ را با وام ۲۰ و ۲۵ میلیون تومانی بخرید-جدول

خزر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با درخواست علی لاریجانی مبنی بر بازگشت به مصوبه قبلی مجلس پیرامون حقوق‌های مدیران موافقت کردند.

مجلس «مصوبه ۲۴میلیونی مدیران دولتی» را پس گرفت

خزر: عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با بیان اینکه در مصوبه امروز مجلس درخصوص حداکثر حقوق مدیران یک فاجعه رخ داده است تاکید کرد، این اختلاف ۳۰ برابری نسبت به حداقل دستمزد با ایراد مجمع تشخیص مصلحت نظام ایجاد شده است.

 اختلاف ۳۰ برابری حقوق مدیران با حداقل دستمزد فاجعه است

خزر: مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی گفت: از ۲۱ اسفند برای تامین نیاز مردم ، ۷۰۰ میلیارد تومان در تهران و ۹۰۰ میلیارد تومان اسکناس نو در شهرستان ها و در شعب منتخب بانک های ملی، صادرات ، سپه، انصار، پست بانک و بانک اقتصاد نوین توزیع می شود.

جزئیات توزیع ۱۶۰۰میلیارد تومان اسکناس نو-چک‌پول ۲۰۰ هزار تومانی چاپ شده ولی توزیع نمی‌شود
عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم توسعه:

خزر: عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم توسعه درباره مصوبه افزایش ۶۰ درصدی سقف حقوق مدیران گفت: ما در صحن مجلس موافق اضافه شدن مشاغل مدیریتی به این افزایش ها نبودیم.

سوءاستفاده دولت ها از «حقوق غیرمستمر» برای حقوق های نجومی

خزر: بانک مرکزی مطابق با تمهیدات هر ساله توزیع اسکانس نو را آغاز خواهد کرد و بر این اساس سقف برداشت از عابربانک ها به ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت.

 افزایش سقف برداشت عابربانک ها در ایام نوروز

خزر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای سقف حقوق مدیران را تا ۲۴ میلیون تومان تعیین کردند.

سقف حقوق مدیران تا ۲۴ میلیون تومان تعیین شد
در نشست مدیران بانک مرکزی اعلام شد:

خزر: مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی اعلام کرد که با توجه به این‌که مسترکارت مشمول تحریم‌های اولیه و یک طرفه است فعلا ارتباط مستقیمی با آن نداریم، اما وی از مذاکراتی با شبکه‌های غیرآمریکایی و احتمال به نتیجه رسیدن آن در سال آینده خبر داد.

آخرین خبر از مسترکارت- توزیع اسکناس نو از ۲۱ اسفند
فرمانده انتظامي شهرستان املش خبرداد؛

خزر: فرمانده انتظامی شهرستان املش با بیان اینکه طبق گزارش ها یکی از کارمندان این بانک اقدام به اختلاس از حساب مشتریان کرده بود، افزود: ماموران با تحقیقات پلیسی، کارمند اختلاس کننده را دستگیر کردند.

کارمند اختلاس‎گر یک بانک در املش دستگیر شد

خزر: بنا بر گفته های رئیس کمیته امداد، تعداد افراد زیر خط فقر بیشتر از 11 میلیون است. این آمار بدان معناست که از هر هشت ایرانی یک نفر زیر خط فقر در حال زندگی است. این آمار حکایت از زندگی سخت قشر عظیمی از جامعه دارد؛ انسان هایی که حداقل های یک زندگی عادی را هم در دسترس ندارند.

آمار بسیار نگران کننده برای جمعیت 80 میلیونی ایران!