ویژه
آخرین اخبار حوادث
عکس و فیلم حوادث

خزر: دو نفر حدود ساعت 12 ظهر امروز با اسلحه شکاری بطرف یک خودرو، شلیک کردند.

تیراندازی در روستای سیدان رودبار-دو متهم، متواری و تحت تعقیب پلیس هستند

خزر: در پی تماس شهروندان با سامانه 115 در ساعت 20:57 مبنی بر تصادف شدید سه خودروی سواری پراید،تیبا و206، اورژانس بلافاصله به همکاران نزدیک محل حادثه اطلاع داده شد.

4 کشته و زخمی بر اثر برخورد سه خودرو در صومعه سرا

خزر: خلبان پس از بروز این مشکل نزدیک‌ترین فرودگاه به فرودگاه امام را سردار جنگل رشت انتخاب کرد و در ساعت 16:51 فرود آمد.

فرود اضطراری هواپیمای مسکو - تهران در رشت-یک مسافر جان سپرد
روایتی از فداکاری جوان انزلیچی؛

خزر: یک جوان اهل بندر انزلی که برای نجات کودک ۶ ساله یک خانواده مسافر وارد دریا شده بود پس از نجات کودک از دریا بازنگشت.

نجات جان یک کودک با طعم از خودگذشتگی

خزر: زن جوان که 10 روز قبل از سوی گاوخشمگین هدف قرارگرفته و بشدت مجروح شده بود پس از چند روز جدال با مرگ سرانجام در بیمارستان جان سپرد.

گاوی که قاتل زن روستایی در گیلان شد
بامداد شنبه رخ داد:

خزر: هنوز از میزان حادثه دیدگان این انفجار خبری در دسترس نیست و خودروهای آتش نشانی و امداد رسانی در محل حادثه حاضر هستند.

انفجار مهیب در رشت-تخریب کامل چند خانه
فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه خبر داد؛

خزر: فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از کشف جنازه یک زن ۲۶ ساله و جسم بیهوش مرد ۲۷ ساله در یک چادر مسافرتی در این شهرستان خبر داد.

کشف جنازه زن و جسم بیهوش مرد در یک چادر مسافرتی

خزر: کوه های تالش ارتفاع بسیار زیادی دارند و نزدیک به ساحل بوده و قطعا بسیار خطرناک هستند، زیرا راه در رو برای این حجم از آب وجود ندارد و آب روی زمین پخش نمی شود و در این نقطه بسیار خطرناک است.

آیا امکان وقوع سونامی در سواحل گیلان وجود دارد؟

خزر: پسرشیطان صفت که پس از آشنایی اینترنتی با دختر جوان و وعده ازدواج، او را رها کرده و با خاله این دختر ازدواج کرده بود با شکایت دخترفریب خورده دستگیرشد.این درحالی بود که دختر جوان پس ازشکست سنگین عاطفی دست به خودکشی زده بود ولی پس از انتقال به بیمارستان از مرگ نجات یافت و سپس علیه جوان فریبکار به پلیس آگاهی تهران شکایت کرد.

پسرجوان با وعده ازدواج به دخترجوان تعرض کرد، اما بعدا خاله او را به عقد خود درآورد!

خزر: نیروهای بسیج در تحقیقات از مرد مجروح متوجه شدند وی ساعتی قبل توسط سه مرد دیگر سرنشینان ماکسیما ربوده شده است، در نهایت سرنشیان ماکسیما بازداشت و به مأموران انتظامی تحویل داده شدند.

نقشه دختر جوان برای مردی که برایش شارژ تلفن‌همراه فرستاد

خزر: کودک 12 ساله ای که به همراه پسردایی 8 ساله اش اقدام به زورگیری با چاقوی ضامن دار کرده بودند، درحالی توسط ماموران کلانتری مصلای مشهد دستگیر شدند که پرده از سرقت اموال داخل خودرو نیز برداشتند.

 زورگیری کودک 12 ساله در مشهد - عکس

خزر: درگیری و چاقوکشی در مرزن آباد سبب زخمی شدن چند نفر از اهالی و مسافران در این منطقه شده است.

 تیراندازی پلیس در چاقوکشیِ مرزن آباد