ویژه
آخرین اخبار سلامت
عکس و فیلم سلامت
علی رغم تذکرات قبلی دانشگاه علوم پزشکی؛

خزر: دکتر اتحاد در حالی مدعی پیگیری این قضیه است که با گذشت چندسالی از این موضوع، مشخص نیست چرا علی رغم تذکرات دانشگاه علوم پزشکی و پیگیری های فعلی، هنوز در برای بیمارستان قائم بر روی یک پاشنه می چرخد؟!

در برای بیمارستان قائم بر روی یک پاشنه می چرخد؟!
نقدی بر اظهارات رئیس دانشگاه علوم پزشکی؛

خزر: اگرچه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان افتتاح بیمارستان ماسال را در دولت تدبیر و امید می داند اما نگاهی به تاریخچه این بیمارستان حکایت از آغاز به کار رسمی آن در شهریور 86 دارد.

بیمارستان رسالت ماسال در 86 آغاز به کار کرد نه در 96!

خزر: نتایج مطالعات نشان داده که وابسته شدن به یک سری از مواد غذایی می‌تواند ضامن فشار خون پایین‌تر، قلب سالم‌تر و سطح کلسترول کمتر باشد.

5خوردنی خوشمزه برای پایین آوردن کلسترول

خزر: شیوع افسردگی در زنان ۵۰ درصد بیشتر از مردان است، شیوع این بیماری در ۲۶ سال گذشته در کشور حدود دو برابر شده است و از شیوع افسردگی شدید تهران در صدر استان های کشور است و گیلان و یزد بهترین وضعیت را دارند.

افسردگی در کشور طی ۲۶ سال دو برابر شده است- گیلان کمترین میزان افسردگی را دارد

خزر: یک دستیار تخصصی طب سنتی ایران عواملی که مانع هضم غذا می‌شود و علائم فساد غذا در معده را تشریح کرد.

علائم فساد غذا در معده چیست

خزر: مصرف زیاد مواد غذایی پرچرب، خصوصا چربی‌های حیوانی (گوشت، شیر و لبنیات پرچرب)، خطر بروز سرطان سینه و سرطان پروستات را افزایش می‌دهد، بنابراین مصرف آنها را محدود کنید.

  منابع پنهان «قند»

خزر: عید نوروز از جمله مراسم باستانی ما ایرانیان است که با اقدامات عرفی در سالیان اخیر در هم تنیده شده، اقداماتی که گاهی سلامتی ما را نشانه گرفته است. 

دید و بازدیدهای پرخطر ...
نقدي بر اظهارات وزير بهداشت؛

خزر: وزيران روحاني را بايد در "بي ادبي" سرآمد تمام دولت ها دانست. يكي به فرماندار شهری كوچك در ايلام ميگويد "برو گمشو" ديگري هم در پاسخ به انتقاد يك شهروند مبني بر هزينه بالاي پاركينگ فرودگاه ميگويد: "حقت است! بايد بيشتر از اينها بدهي!"

گيلان را با ايلام اشتباه نگيريد!
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان:

خزر: مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: ۲۳۸ حادثه دیده در ایام نوروز زیرپوشش خدمات جمعیت هلال احمر گیلان قرار گرفتند.

خدمات‌رسانی هلال احمر گیلان به ۲۳۸ حادثه‌دیده در ایام نوروز

خزر: جانشین فرمانده ناجابا اشاره به کاهش تلفات ترافیکی در نوروز امسال گفت: علی رغم کاهش‌ تلفات، هر ۷۱ دقیقه یک نفر در جاده‌های کشور جان خود را بر اثر تصادفات از دست می‌دهد.

هر 71 دقیقه یک نفر در جاده‌ها می‌میرد

خزر: دو کلیه و کبد بانوی 29 ساله رشتی، به 3بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید.

پژوهشگر برتر رشتی به سه نفر زندگی دوباره بخشید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

خزر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بیمارستان‌های آستارا و رضوانشهر تا پایان هفته جاری همزمان با سفر رئیس‌جمهور به گیلان توسط وزیر بهداشت و درمان افتتاح می‌شوند.

افتتاح 2 بیمارستان گیلان با حضور روحانی