اخبار ویژه
آخرین خبرها
عکس و فیلم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

خزر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بیمارستان‌های آستارا و رضوانشهر تا پایان هفته جاری همزمان با سفر رئیس‌جمهور به گیلان توسط وزیر بهداشت و درمان افتتاح می‌شوند

افتتاح 2 بیمارستان گیلان با حضور روحانی
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد:

خزر: مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از تعطیلی هفتمین واحد پذیرایی به دلیل عدم رعایت مقررات بهداشتی خبر داد.

پلمپ یک رستوران به دلیل شرایط بحرانی محیطی در رشت

خزر: مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری رشت گفت: پسماند در حال تبدیل شدن به بحران است و مدیریت و برطرف کردن این مشکل مستلزم همکاری همه سازمان‌ها به‌ویژه استانداری، محیط زیست و منابع طبیعی است.

پسماند شهر رشت در حال تبدیل شدن به بحران است

خزر: با تجهیز نسبی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور در قالب طرح تحول سلامت،‌ در سال 95 اعمال جراحی زیادی برای اولین بار در برخی شهرستان‌ها و استان‌های کشورمان از سوی تیم‌های جراحی انجام شد که این گزارش برخی از اولین‌ها را مرور می‌کند.

اولین‌های جراحی هر استان در سالی که گذشت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان:

خزر: مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: به‌علت عدم همکاری مسئولان شهرستان لاهیجان ۲ پست ایمنی و سلامت در لاهیجان برپا نشد و فقط ۲۲ پست موقت ایمنی و سلامت در استان گیلان استقرار یافت.

مسئولان شهرستان لاهیجان برای ایجاد پست امدادی در این منطقه همکاری نکردند
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

خزر: قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از ۱۵ اسفند ماه بازدیدهای بهداشتی از مراکز پذیرایی بین راهی و رستوران‌ها در استان گیلان تشدید شد.

بازدید از مراکز پذیرایی بین راهی در استان گیلان تشدید شد
وزارت بهداشت؛

خزر: معاون فنی و برنامه ریزی معاونت درمان وزارت بهداشت، از آمادگی کامل مراکز درمانی دولتی و فعالیت ۵۰ درصدی بخش خصوصی برای ارائه خدمات به بیماران و مسافران نوروزی خبر داد.

مراکز درمانی دولتی در نوروز تعطیل نیست- مردم با ۱۹۰ تماس بگیرند

خزر: ۵۱ درصد کشته شدگان تعطیلات نوروزی در سالهای ۹۴ و ۹۵ در گیلان مربوط به موتور سیکلت بوده اند.

تروما یک بیماری است که باید مانند سایر بیماری ها پیشگیری شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

خزر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان این که 650 تن زباله عفونی در سراوان رشت جمع آوری و امحاء شده ، افزود: اکنون این مکان درختکاری و به محلی برای احداث مجتمع کارگاهی نیمه صنعتی تبدیل شده است.

650 تن زباله عفونی جمع آوری و امحاء شد

خزر: بر اساس نتایج بررسی های به عمل آمده از سوی وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دومین جشنواره سلامت و مادر، لیست مجریان برتر ارتقای سلامت مادر و نوزاد قرار گرفت.

 دانشگاه علوم پزشکی گیلان در لیست مجریان برتر ارتقای سلامت مادر و نوزاد قرار گرفت
معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

خزر: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه نگهداری حیوانات در منزل ریسک ابتلا به بیماری‌ها را افزایش می‌دهد گفت: هیچ مورد انسانی آنفلوآنزای پرندگان تا به امروز در استان گیلان دیده نشده است.

هیچ مورد انسانی آنفلوآنزای پرندگان در استان گیلان دیده نشده است

خزر: رئیس حفاظت از محیط زیست شهر تهران گفت: فروش هر نوع آبزی از جمله ماهی قرمز بدون مجوز محیط زیست تخلف محسوب می شود.

فروش ماهی قرمز تخلف است!
مدیرکل دامپزشکی گیلان:

خزر: مدیرکل دامپزشکی گیلان گفت: تاکنون هیچ گونه گزارشی از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در مزارع مرغ گوشتی استان گیلان مشاهده نشده است.

بیماری آنفلوآنزای پرندگان در مزارع مرغ گوشتی گیلان گزارش نشده است

خزر: به تازگی وزارت بهداشت و درمان در قالب مناقصه ای تأمل برانگیز، اقدام به برون سپاری خدمات پزشکی خود در بخش دیالیز کرده است؛ مناقصه ای که بنا بر آن، بیماران دیالیزی از این پس باید نیازهای پزشکی خود را از بخش های خصوصی دریافت کنند. 

28 هزار بیمار دیالیزی، قربانیان جدید فرایندهای مبهم خصوصی سازی
کارشناس ایدز وزارت بهداشت مطرح کرد؛

خزر: یک کارشناس اداره ایدز وزارت بهداشت می‌گوید: برای ویروس ایدز، شرعی یا شرعی نبودن تفاوتی نمی‌کند، وقتی رفتاری خارج از چارچوب خانواده و در قالب شرکای جنسی متعدد باشد، احتمال ابتلا وجود دارد.

۳۳هزار مورد اچ آی وی شناسایی شده‌اند

خزر: تغییر سبک زندگی و تغذیه از یک طرف چندان پیچیده نیست و از طرف دیگر چندان هم ساده نیست؛ اما این اتفاق نیازمند اراده جوامع است.

توصیه‌های طلایی پدر پیوند قلب ایران برای پیشگیری از سکته و مرگ‌و‌میر جوانان

خزر: نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: به نظر من طرح سلامت کلاه گذاشت سر بسیاری و باعث شد عده‌ای حقوق‌های فوق نجومی بگیرند که نامی از آنها نیست.

کلاهی که طرح سلامت سر مردم گذاشت