اخبار ویژه
آخرین خبرها
عکس و فیلم

خزر: شاید یکی از غیر قابل پیش بینی ترین رویدادها در انتخابات دور پنجم شوراهای اسلامی عدم ثبت نام حسینعلی خدایگانی رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان و رییس شوراهای اسلامی استان گیلان بود.

شاخص ترين مدعيان ورود به پارلمان محلي شورا در لاهیجان-ليست

خزر: سید افشین آژگان زادگان که با بیست و پنج سال سن در حوزه ی انتخابی شهر تالش در انتخابات ثبت نام نمود را می توان جوان ترین کاندیدای انتخابات شوراها در گیلان نامید.

جوان ترین و مسن ترین داوطلبین شوراها در گیلان چه کسانی بودند؟

خزر: تاكيد بر قوميت گرايي اگرچه در دوره هاي مختلف انتخابات شورا به يك پاي ثابت جدال هاي انتخاباتي تبديل شده اما اين بار، گويا زودتر از هميشه بر اين طبل پرصدا اما توخالي كوبيده شده است. 

دو روي سكه قوميت گرايي در انتخابات شوراي شهر رشت
رییس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان:

خزر: رییس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گیلان با اشاره به رشد سیاسی و اجتماعی مردم در سال های پس از انقلاب گفت: با این میزان ثبت نام ها انتظار مشارکت گسترده در انتخابات از سوی مردم را داریم

تشکیل کمیسیون ویژه تولید و اشتغال در مجلس- با توجه به حجم بالای ثبت نام داوطلبان منتظر مشارکت گسترده مردم هستیم

خزر: الطافی که قصد حضور همزمان با حاجی پور را در فرمانداری رشت داشت حتی احتمال تاخیر در پرواز هواپیما را نیز به جان خرید تا دوشادوش رفیق قدیمی خود و با ایجاد تفکر ورود داماشی ها به عرصه ی انتخابات پای به فرمانداری بگذارد.

بازهم انتخابات، بازهم داماش!

خزر: ردای ریاست بر شورای چهارم آنقدر نحس بود که هیچ یک از این چهار تن حتی برای حضور در انتخابات شورای پنجم پا به فرمانداری رشت نیز نگذارند.

نحسی ریاست شورای چهارم دامن همه را گرفت!

خزر: در تهران ورزشی ها برای رسیدن به سیاست از عنوان های ورزشی خود استفاده می کنند اما در رشت در بیشتر موارد سیاسیون برای رسیدن به جایگاهی سیاسی دست به دامان عناوین و مناصب ورزشی می شوند.

سیاسیون با ورزش به دنبال سیاست؟!

خزر: آیا آسی که اصلاح طلبان در ثانیه های آخر بر میز فرمانداری رشت کوبیدند حکم نهایی خواهد بود یا باید منتظر ماجرایی دیگر و انصراف به نفع جوانان و تکنیک های انتخاباتی دیگری بود؟

بازگشت ژنرال خسته ی اصلاحات!

خزر: با تمام وجود تجربیات خود را در اختیار همه ی دوستان تازه نفسم قرار خواهم داد و از آنان حمایت خواهم نمود.

تجربیاتم را در اختیار دوستان تازه نفسم قرار خواهم داد

خزر: علی پورحسن مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان به عنوان مدیر کل امور اجتماعی استانداری این استان معرفی شد.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری گیلان معرفی شد
رئیس ستاد انتخابات گیلان خبر داد:

خزر: ثبت نام از داوطلبان شركت در انتخابات پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا  تا ساعت ۲۴ امروز در فرمانداريها وبخشداريها، ادامه خواهد يافت.

ثبت نام 12 هزار گیلانی در انتخابات شوراها-نام نویسی بالغ بر 1500 نامزد برای تصدی کرسی شورای شهر

خزر: آخرین روز ثبت‌نام پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران با ثبت‌نام سه تن از اعضای کنونی این شورا آغاز شد.

استاندار اسبق گیلان در شورای شهر تهران ثبت نام کرد
بیانیه عضو شورای شهر رشت:

خزر: با توجه به شناختی که از تعدادی از نامزدهای انتخابات دارم از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود جهت شناساندن خصوصیات و توانمندی های این افراد به شهروندان عزیز رشت استفاده خواهم کرد.

در انتخابات شورای شهر رشت ثبت نام نمی کنم- از برخی داوطلبان حمایت خواهم کرد

خزر: در شرایطی که در آخرین روز مهلت قانونی ثبت نام کاندیداهای شوراهای شهر و روستا قرار داریم بر اساس اعلام فرماندار رشت 242 نفر در انتخابات شورای شهر رشت ثبت نام نموده اند.

رمضانپور نرگسی هم آمد!

خزر: اگرچه تعداد صندلی های پارلمان شورای شهر رشت در دوره ی آتی از پانزده به یازده تقلیل یافته، اما قابل توجه است که تمایل به حضور در انتخابات شورای شهر رشت در این میان افزایش چشم گیری داشته است.

یازده چهره شاخص برای یازده کرسی

خزر: ریاست شورا برای هیچکس خوش یمن نبود! ریاستی که در سال نخست به رضا جمشیدی رسید و پس از آن وی از شورانشینی استعفا داد تا ریاست شورا در سال های بعد به صابر، رفیعی و کاظمی برسد و این سه نیز دور حضور در انتخابات شورای پنجم را خط بکشند.

آنهایی که آمدند، آنهایی که می آیند، آنهایی که نخواهند آمد!