کدخبر:
1949
تاریخ انتشار:
۲۷ اردیبهشت ۹۲
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مديرعامل مسکن مهر کارگري رشت:

خزرآنلاين: مديرعامل مسکن مهر کارگري شماره 14 شهرستان رشت موقعيت مکاني مسکن مهر رشت را بي نظير خواند و گفت: يک شهر بي نظير شامل مجتمع هاي مجهز تجاري، تفريحي، ورزشي، آموزشي و حتي بهداشتي و درماني با تاسيسات مدرن زير زميني در کنار شهر تاريخي رشت درحال متولد شدن است.

بيژن بهبودي در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاين ضمن اعلام اينکه مسکن مهر يک پروژه بي سابقه در کشور است، اظهار داشت: سيزده هزار و پانصد واحد مسکوني در  187  هکتار از زمينهاي شرکت سپيدرود واقع در پل طالشان رشت در حال آماده سازي است که همگان آينده درخشاني براي آن متصور هستند از اين رو واحدهاي تجاري آن از ارزش ريالي بالايي برخوردار شد.

وي افزود: اگر چه چالش هايي در مسير ساخت اين پروژه عظيم پيش امد ولي خانه دار کردن افرادي که سالها بي خانماني تجربه کرده اند، لذت فراواني دارد و همه سختي فراموش مي شود.

مديرعامل مسکن مهر کارگري 14 شهرستان رشت ادامه داد: شرکت ما 500 عضو دارد و در فاز اول، اگر يکسري همکاري ها شود نظير همين افزايش وام 25 ميليون توماني به 30 ميليون تومان که در سفر اخير رياست جمهوري به گيلان فقط براي اين استان مصوب شده است، پروژه 180 واحدي ما که تا حدود 70 درصد پيشرفت فيزيکي داشته است به زودي حاضر و تا پايان شهريور ماه تحويل صاحبان آن خواهد شد.

وي يکي از عوامل کندي کار را افزايش قيمتها اعلام کرد و گفت: اکنون پيمانکاران ديگر حاضر نيستند با همان قرارداد قبلي که هر متراژ 357 هزار تومان در نظر گرفته شده بود کار کنند، از اين رو منتظرند تا مسکن و شهرسازي قيمت جديد را اعلام کند تا اگر مورد نتاييد بود فعاليت را مجددا آغاز کنند.

بهبودي سهم آورده افراد را هم از ديگر مشکلات اين پروژه دانست و گفت: وقتي سهم آورده افراد از شش ميليون تومان به 30 ميليون تومان افزايش پيدا کرد قطعا بسياري توان پرداخت ان را نداشتند از اين رو دولت هم ناچار شد سقف وام خود را افزايش دهد.

وي در پايان عليرغم اينکه آماده سازي زمينهاي کشاورزي شرکت سپيدرود براي سايت پروژه رشت بسيار زمان بر مي دانست ولي خاطرنشان کرد: دولت با اين پروژه کار بزرگي انجام داده و صدها هزار نفر را صاحب خانه کرده است ، مردم نيز اميدوار باشند و دلهره نداشته باشند فقط به تامين سهم اورده خود بيانديشند تا ما بتوانيم پروژه را به موقع تحويل انها دهيم.

گفتني است مسکن مهر کارگري 14 رشت نيز در حال آماده سازي 180 واحد در مساحتي به ميزان 6700 متر  مربع مي باشد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.