کدخبر:
4438
تاریخ انتشار:
۳۰ شهریور ۹۲
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آمارهای داماشی ایستگاه دهم لیگ برتر

اختصاصی/خزرآنلاین: داماشی ها در ایستگاه  دهم  لیگ برتر در برابر تراکتورسازان به دومین پیروزی متوالی خانگی خود دست یافتند تا با کسب 6 امتیاز ارزشمند در دو هفته اخیر تا رده هفتم جدول رده بندی صعود کنند. در پایان این بازی هم، آماری از عملکرد پسران رشتی در ایستگاه دهم لیگ برتر بر جای مانده که خواندنش خالی از لطف نیست.

1- اولین پیروزی برابر تراکتور در لیگ برتر: داماشی ها تا قبل از این برد، هرگز نتوانسه بودند در مصاف رودر روی با تراکتور سازان در لیگ برتر به پیروزی دست پیدا کنند و این برد در واقع اولین پیروزی داماش در برابر تراکتور سازی در لیگ برتر محسوب می شود.  مصاف های گذشته داماش و ترا کتور سازی در لیگ برتر که البته چندان زیاد هم نبوده  با تساوی و یا با برد تراکتور سازی همراه بوده اما این بار پسران رشتی در مقابل این رقیب خود دست به سنت شکنی زدند.  

2- دبل رشتی ها مقابل تبریزی ها: نمایندگان فوتبال تبریز تا اینجای کار برای داماشی ها حریفانی خوش یمن بوده اند، چرا که نماینده فوتبال شهر باران تاکنون دو برد از سه پیروزی این فصل خود را در برابر نمایندگان فوتبال تبریز کسب کرده است. پیش از این شاگردان افشین ناظمی در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر موفق به شکست دادن گسترش فولاد در تبریز شده بودند تا نخستین برد این فصل خود را جشن بگیرند و این بارهم  نوبت تراکتورسازی بود تا  سومین پیروزی داماشی ها در برابر آنها رقم بخورد. اکنون شش امتیاز از 14 امتیاز داماشی ها در برابر تبریزی ها حاصل شده تا رشتی ها در مصاف با تبریزی ها برنده تمام عیار لقب بگیرند.

3-اولین کلین شیت خانگی: داماش گیلان تا قبل بازی مقابل تراکور سازی، در تمام بازی های خانگی این فصل خود با دریافت گل از زمین مسابقه خارج شده بود و از این رو گل نخوردن در برابر شاگردان مجید جلالی یک اتفاق نو و البته خوشایند برای رشتی ها و هوادارانشان به حساب می آید و آنها توانستند در برابر تراکتور نخستین کلین شیت خانگی این فصل خود را به ثبت برسانند. البته این مسئله به لطف درخشش میلاد فراهانی سنگربان این روز داماش رقم خورد تا او با درخشش خود در این دیدار تا حدود زیادی دلهره هواداران داماش از بابت دروازه  تیمشان در این فصل را کاهش دهد. داماشی ها پیش از این دو کلین شیت دیگر هم داشتند که هر دو در خارج از خانه رقم خورده بود.

4- تعویض طلایی ایستگاه دهم در رشت: داماشی ها در پنج هفته اخیر لیگ برتر امتیازات ارزشمندی را کسب کرده اند و جالب اینکه رد پای تعویض های طلایی سرمربی جوان و جسور داماش در کسب این امتیازات دیده می شود. البته در دیدار داماش و تراکتور، امین متوسل زاده به عنوان اولین تعویض داماش وارد میدان شد و با گلی که به ثمر رساند سه امتیاز ارزشمند برای تیمش به ثمر رساند و به عنوان تعویض طلایی هفته دهم لیگ برتر لقب گرفت. البته در پنج هفته اخیر هر کدام از تعویضی های داماش در برابر حریفان یا گل برتری این تیم را به ثمر رسانده اند و یا گل تساوی بخش را، تا سرمربی داماش  از این حیث هم آمار جالبی را بر جای بگذارد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.