آئین تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در شهرداری لنگرود برگزار شد
آئین تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در شهرداری لنگرود برگزار شد
خزر: همزمان با آخرین روز دفاع مقدس طی مراسمی امروز یکشنبه (۶ مهرماه ٩٩) به همت پایگاه بسیج شهید چمران شهرداری لنگرود از پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در حسینیه شهرداری تجلیل بعمل آمد.

به گزارش خزرآنلاین، همزمان با آخرین روز دفاع مقدس طی مراسمی امروز یکشنبه (۶ مهرماه ٩٩) به همت پایگاه بسیج شهید چمران شهرداری لنگرود و با حضور شهردار، جانشین سپاه ناحیه، رئیس و اعضای شورای شهر، فرمانده حوزه بسیج اداری، کارگری اصناف و رئیس هیئت تیراندازی لنگرود از پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در حسینیه شهرداری تجلیل بعمل آمد.

سرگرد علی یعقوبی جانشین ناحیه مقاومت بسیج لنگرود، در این آیین گفت: تکریم و قدردانی از پیشکسوتان هشت سال جنگ تحمیلی را می‌توان تجلیل از تمامی ارزش‌های انسانی و الهی توصیف کرد چرا که ایثار، از خودگذشتگی و جان‌فشانی این دلاورمردان در حفظ ارزش‌های انسانی و اسلامی، سزاوار قدردانی است.

او افزود: در جنگ تحمیلی تبعیت از ولایت و رهبری موجب حضور اقشار مختلف مردم در جبهه‌های نبرد حق علیه، خلق صحنه‌های زیبا و ماندگار و پیروزی نظام اسلامی در این نبرد نابرابر شد و این رشادت و حضور ارزشمند تا رسیدن انقلاب به دست منجی عالم بشریت ادامه دارد.

گفتنی است در ابتدای این مراسم اجرای خوانش نمایش توسط زمان رضایی و روایتگری ابوالقاسم جعفری نژاد و غلامرضا منصفی رئیس شورای شهر لنگرود از دوران دفاع مقدس پرداختند

شایان ذکر است در پایان از ٢٠ پیشکسوت و رزمنده دوران دفاع مقدس و ۵ نفر از تیراندازان برتر شاغل در شهرداری تجلیل شد.

بیشتر بخوانید:
چند توصیه برای مراقبت از ریه‌ها