آخرین شنیده ها از گوشه و کنار فضای سیاسی استان!
آخرین شنیده ها از گوشه و کنار فضای سیاسی استان!
خزر: شنیده های جالبی از گوشه و کنار فضای سیاسی استان به گوش می رسد. شنیده هایی که خواندن شان خالی از لطف نیست!

به گزارش خزرآنلاین، آخرین شنیده ها از گوشه و کنار فضای سیاسی یکی از استان های کشور حکایت از آن دارد که:

در پی رسانه ای شدن انتقاد اعضای شورا از شهردار یکی از شهرستان ها، آقای شهردار برای حفظ کرسی خود در این ماه های باقیمانده به انتخابات شورا، یکی از بستگان عضو منتقد شورا را در ساختمان های ستادی شهرداری به کار گرفته است! این در حالی است که پرداخت حقوق پرسنل شهرداری با معوقات فراوان روبرو شده و علیرغم کسر مبلغ حق بیمه، مدت هاست پولی از طرف شهرداری به حساب تامین اجتماعی واریز نمی شود!

در پی طرح شکایت یکی از بانوان متاهل از یک عضو شورا به اتهام ایجاد مزاحمت برای بانوان و ارائه اسناد متقن به محضر دادسرا، پرونده این عضو شورا به دادگاه کیفری ارسال شده است. قابل تامل اینکه همین عضو شورا اخیرا برای حضور در انتخابات آتی هم اعلام آمادگی کرده است! 

آخرین شنیده ها از یک مرکز درمانی غیردولتی حکایت از طرح شکایت جمعی از پرسنل خانم از مدیر این مرکز دارد. گویا اتهام وارده به جناب مدیر، ایجاد مزاحمت برای بانوان شاغل در این مرکز است. در همین راستا گفته می شود یکی از شاکیان، همسر یکی از بانوانی است که چندی پیش در پی بالاگرفتن مزاحمت ها از ادامه کار در آن مرکز درمانی، استعفا داده است. 

شنیده ها حکایت از تشکیل پرونده جدید برای مدیر اسبق شهرداری یکی از شهرها به اتهام تضییع اموال بیت المال دارد. گفته می شود اتهام جدید این فرد که علاقه عجیبی به دست درازی به اموال شهرداری داشته و در همین راستا پرونده مفتوح هم دارد، تضییع بیت المال از طریق تبانی در ارسال برخی تجهیزات به خارج از استان است. این فرد اخیرا برای پاسخگویی به برخی شبهات موجود به یکی از نهادهای نظارتی فراخوانده شده است. 

گفته می شود شهردار یکی از شهرهای استان که توانسته با حمایت تمام و کمال رئیس شورا بر کرسی شهرداری تکیه بزند، اخیرا مجوز احداث یک کانکس گردشگری را دقیقا در وسط پیاده رو به برادر عضو شورا داده است! قابل تامل آن که این کانکس گردشگری که به منظور ارائه سوییت و ویلا به مسافرین تعبیه شده دقیقا در ورودی شهر بوده بیش از ۸۰ درصد از عرض پیاده رو را اشغال کرده است! 

 

بیشتر بخوانید:
کودکانی که در آخرین دهه قرن ۱۴ ناپدید شدند+ تصاویر

شنیده ها حکایت از بروز اتفاقی عجیب در یکی از فرمانداری های دولت تدبیر و امید دارد. گفته می شود اواخر وقت اداری روز چهارشنبه فردی که گویا از آقای فرماندار طلب داشته با در دست داشتن چک برگشتی جناب فرماندار، به دفتر وی مراجعه می کند اما جناب فرماندار با مشاهده این فرد از دوربین، به مسئول دفتر خود می سپارد تا مانع از ورود فرد طلبکار شود. معطلی فراوان فرد طلبکار و عصبانیت شدید وی، منجر به درگیری لفظی شده و سرانجام عوامل فرمانداری این فرد را از محل فرمانداری خارج می کنند. گفتنی است جناب فرماندار در گذشته هم سابقه صدور چک های بلامحل و برگشتی دارد!!