آقای استاندار نظارت کنید!
آقای استاندار نظارت کنید!
خزر: موضوع قابل تامل اینکه واکنشی عملی از جانشین ستاد استانی مدیریت کرونا و همچنین فرماندار مرکز گیلان بعنوان مجری این مصوبه مشاهده نمی‌شود. 

به گزارش خزرآنلاین، درحالیکه طبق مصوبه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، از روز گذشته مصادف با ۲۰ آبان ماه، طرح تعطیلی مشاغل غیر ضروری بعد از ساعت ۱۸ به مرحله اجرا گذاشته شد؛ این موضوع در شهرستان رشت بعنوان مرکز استان گیلان به هیچ وجه رعایت نشده و مغازه های مشمول فعالیت های صنفی سطح ۲، ۳ و ۴ همچنان گشوده بوده و به مشتریان خود خدمات ارائه می کردند.

طبق مشاهدات میدانی خبرنگار خزرآنلاین در شامگاه سه شنبه و چهارشنبه، اصناف در خیابان هایی همچون معلم، سعدی، لاکانی و همچنین بلوار شهید انصاری و منطقه گلسار رشت باز بوده اند. قابل تامل آن که برخی از این واحدهای صنفی دقیقا روبروی استانداری گیلان قرار گرفته اند!

خبر – گزارشی که صداوسیمای مرکز گیلان هم از فعالیت های صنفی در بخش خبری ۲۰ سه شنبه پخش کرد مهر تاییدی بر این ادعا بوده و این سوال را به ذهن متبادر می کند که جانشین ستاد استانی مدیریت کرونا و همچنین فرماندار مرکز گیلان بعنوان مجری این مصوبه چه اقدامات عملی برای اجرای آن به کار بسته اند؟!

انتظار است استاندار گیلان گزارشی مبتنی بر واقعیت از دو مسئول یادشده، مطالبه کند.

بیشتر بخوانید:
بازدید شهردار از روند لایه روبی و پاکسازی سنبل آبی از رودخانه چمخاله